• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

podłączenie drugiego monitora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
210 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez mctyskie Początkujący (320 p.)
siemka, mam taki problem:

kupiłem drugi monitor i chciałem go podłączyć do komputera (GPU- MSI GTX 1060 6gb; płyta główna- MSI B450-A PRO), ale mam nie tą przejściówkę (VGA-VGA). Musze go pilnie podłączyć skoro nie do GPU to do płyty głównej chociaż, ale po podłączeniu czy to przez hdmi czy to przez VGA- nie wykrywa mi monitora. Doczytałem się, że to ustawienie moge zmienić w BIOSie ale nie wiem pod jaką nazwą szukać tego. Miał ktos może podobny problem i go inaczej rozwiązał? Dodam, że mam ryzena 5
komentarz 12 kwietnia 2019 przez mctyskie Początkujący (320 p.)
dobra, kupiłem kabel HDMI - display port. kabel działa w dwie strony. tyle że... nadal nie wylrywa moniotra podłączonego za pomocą kabla display-hdmi... jakies pomysły co moge jeszcze zrobic? dodam ze rzeczy typu wylaczanie monitora z zasilania albo ustawienie baterii na 'maksymalna wydajność' probowałem juz robić

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2019 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Dobrze by było, gdybyś powysyłał jakieś zdjęcia i screeny, bo nie rozumiem o co Ci chodzi.
1
komentarz 12 kwietnia 2019 przez Velta Maniak (52,010 p.)
Ma na myśli, że chce mieć obraz dwóch monitorach, ale by były one podłączone tak, że jeden do dedykowanej karty graficznej, a drugi do zintegrowanej.
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2019 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Musisz kupić poprawną przejściówkę. Zwykły Ryzen 5 nie posiada iGPU. Te wejścia na mobasie są przeznaczone dla procków APU.
komentarz 12 kwietnia 2019 przez mctyskie Początkujący (320 p.)
kupiłem kabel hdmi display port ale nadal nie chce sie monitor łączyć

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 87 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w Sprzęt komputerowy przez xmilo0o Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 220 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez arkopolo Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 318 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,624 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...