• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z kursorem

Object Storage Arubacloud
+1 głos
315 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Snaxooo Nowicjusz (150 p.)
Witam , mam problem z kursorem, mianowice od kilku dni zauważyłem że mój kursor ma małe opóznienie podczas gdy ruszam myszką , ruchy sa teraz mniej precyzyjne a sam kursor sprawia wrażenie ociężałego , akceleracje myszy mam wyłączoną , ale nadal jest wrażenie jakby była włączona.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2019 przez nemek Użytkownik (540 p.)
Witam , (JEST TO SPOSÓB NA WINDOWS 10) może próbowałeś/aś wejść w "Ustawienia myszy" w wyszukiwaniu programów wystarczy napisać "myszy" i po prawej stronie powinna być opcja "Dodatkowe opcje myszy" (czy jakoś podobnie) i tam można ustawiać np.szybkość , wygląd , a jeśli dalej nie będzie działać to może inna mysz , a jeśli dalej nie działa to bym musiał pogłówkować ale myślę że dałoby radę :) Sposób na WINDOWS 7 i 8 jest mi jeszcze nieznany :(
komentarz 8 kwietnia 2019 przez Snaxooo Nowicjusz (150 p.)
Próbowałem, niestety nie pomaga
komentarz 8 kwietnia 2019 przez nemek Użytkownik (540 p.)
Jeśli masz Nvidię to to może pomóc Sprawdź swoje ustawienia opcji "Maximum pre-rendered frames" w Panelu Sterowania Nvidii > Ustawienia 3D i ustaw jej wartość na 1. Zapisz zmiany i spróbuj ponownie. Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 70 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 145 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 996 wizyt

92,655 zapytań

141,545 odpowiedzi

319,979 komentarzy

62,024 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...