• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Unity vs UE4 (c++)

Object Storage Arubacloud
–1 głos
222 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2019 w C i C++ przez Dawid Markiewicz Obywatel (1,590 p.)
edycja 8 kwietnia 2019 przez Dawid Markiewicz
Witam, zaczynam właśnie uczyć się sfml i zastanawiam się czy jak skończę z sfml to przerzucić sie na unity czy ue4, chciałem stworzyć gierke 2d lecz słyszałem, że ue4 średnio się do tego nadaje dodam ze jedyny język jaki znam to c++ i, że nie chcę przerzucać sie na żaden inny język dlatego nie wiem czy pisanie w c++ w unity to dobry wybór

2 odpowiedzi

–1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Ja bym ci radził Polskiego się nauczyć :/

Ja sam po C++ uczyłem się C# i Unity :)
–2 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

1. Czemu to nie dobry wybor niby?

2. Pytanie bylo zadawane 1000 razy

3. Po co masz zaciagac silniki jakimi sa eu4 czy unity, skoro mozesz to napisac w sfml, skoro i tak uczysz sie tej technologii? 

4. Mozesz pisac w C++ w unity, ale sprawdź najpierw licencje

5. uczyć się sfml i zastanawiam się czy jak skończę z sfml

Skończyć to ja mogę w 5 minut, ale czy sie czegos naucze to inna sprawa. Nie zakonczyles nauki sfml  ledwo ja zaczales a chcesz sie teoretycznie brac za nastepna. "Wyucz" sie jednek technologi i wtedy rzuć sie na kolejna, bo nie ma sensu myslec co bedzie za rok jak skonczysz z sfml, bo loze akurat pusanie 2D w eu4 bedzie przyjemne, a moze wyjdzie nowy silnik bijace te oba na glowe. (malo prawdopodobne).

słyszałem, że ue4 średnio się do tego nadaje dodam ze jedyny język jaki znam to c++

6. A podasz zrodlo? Bo slyszec i cos roznosic, to za przeproszeniem troche do dupy, bo widzialem juz sporo gier w eu4 2d. Ale coz, ciagle punkt numer 3

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 1,625 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2017 w C i C++ przez Marcin_N_97 Stary wyjadacz (10,290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 3,072 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 365 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...