• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki prezent na komunię?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
262 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2019 w Offtop przez breakenter Nowicjusz (130 p.)
Hej. W maju moja siostrzenica ma komunię. Chciałbym jej zamówić coś oryginalnego może jakąs ramkę na zdjęcia lub biblie, co sądzicie?
1
komentarz 8 kwietnia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Budżet?
2
komentarz 8 kwietnia 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Co to ma wspólnego z informatyką, ja się pytam? Jeszcze żebyś napisał "jaki laptop, albo gadget", ale kurcze no bez przesady.
1
komentarz 8 kwietnia 2019 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Offtop. Po coś ta kategoria jest :D
1
komentarz 8 kwietnia 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Ja naprawdę rozumiem offtop, ale kurde "Drodzy jasnowidzowie co kupić mojej kuzynce na komunię?" to przesada IMO.
komentarz 8 kwietnia 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

@breakenter,
Ja swojemu chrześniakowi obiecałem komputer... kiedyś... no i teraz mam, maj już tuż tuż, a komputera dalej nie ma... ale poszukiwania się rozpoczęły :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Ja bym kupił nie żadną ramke a biblie, łańcuszek, zegarek (CASIO są w dobrej cenie).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 180 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2019 w Offtop przez ArekRGW Użytkownik (680 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 1,292 wizyt
+6 głosów
15 odpowiedzi 10,089 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w Offtop przez co0lster Początkujący (420 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...