• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Blog] Mój pierwszy wpis na blogu

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
214 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2019 w Nasze projekty przez Paweł Antyporowicz Stary wyjadacz (11,470 p.)

Witam,

chciałbym się podzielić z wami moją wiedzą na temat programowania. Popełniłem swój pierwszy wpis na blogu, który założyłem prawie rok temu :) 
Oto link do bloga i do tego wpisu: https://antyper.pl/2019/04/02/sposoby-wyszukiwan-widokow-w-net-core-mvc/

W najbliższym czasie chciałbym umieścić wpisy o filtrach i o wstrzykiwaniach zależności oraz cyklu życia zależności i filtrów w .Net Core MVC.

Oprócz wpisów dotyczących .Net Core MVC. Na pewno na blogu pojawią się wpisy dotyczące: Symfony, Angulara 7

Zapraszam do komentowania.

 

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Taka moja sugestia - wrzuć komentarze Disquss zamiast tych default WP. Jest na to nawet chyba gotowa wtyczka także to tylko parę kliknięć i spięcie tego z kontem disquss, a myślę, że da Ci to sporo ciekawych komentarzy.
komentarz 7 kwietnia 2019 przez Paweł Antyporowicz Stary wyjadacz (11,470 p.)
Już dodałem. Dzięki za sugestie
komentarz 7 kwietnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
spoko, tak w ogóle to powiem Ci, że kiedyś sam prowadziłem bloga o JS (obecnie już go nie ma bo nie chcialo mi się utrzymywać) i pamiętam, że po dodaniu disqussa po ok. 4 miesiącach dość szybko mi wzrosła liczba odsłon z google. Nie wiem czy to miało jakikolwiek związek, raczej skłaniałbym się ku teorii, że to tylko zbieg okoliczności (może wyszedłem akurat wtedy z tzw. sandboxa google itp.) ale fajnie jakbyś dał znać jak to u Ciebie wygląda za 2-3 miesiące :) ?
komentarz 7 kwietnia 2019 przez Paweł Antyporowicz Stary wyjadacz (11,470 p.)
Dam znać, jeżeli sprawa się rozwinie i jeszcze będę miał motywację do pisania bloga :D
komentarz 7 kwietnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Przyjemnie się czyta mimo, że .NET to nie mój świat (chociaż od tego zaczynałem)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2019 w Nasze projekty przez MateuszRus Obywatel (1,060 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 319 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2018 w Nasze projekty przez damenox Obywatel (1,400 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 126 wizyt

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,451 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...