• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Google play widoczność aplikacji

Object Storage Arubacloud
0 głosów
132 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2019 w C# przez Domino263 Nowicjusz (200 p.)
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie sklepu google play ,własnie opublikowałem grę w google play ale jest widoczna dopiero wtedy gdy wpisze cały tytuł czym to jest spowodowane czy chodzi o to ze trzeba założyć kampanie w Google Ads i wtedy będzie bardziej widoczna. Myślę że nazwę gry mam w miarę mocną "Dungeon Story:Hero Heart". Gdy szukam jakiejś innej gry to wystarczy jeden wyraz żeby się wyświetliła a ja u siebie muszę wpisać minimalnie trzy wyrazy żeby ją znajść?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2019 przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
Gra jest slabo wypozycjonowana prawdopodobnie ma malo pobran wejsc i wgl.. jedynem wyjsciem jest rozreklamowanie jej
komentarz 3 kwietnia 2019 przez Domino263 Nowicjusz (200 p.)
Właśnie ma mało pobrań bo słabo ją widać w google play gdyby było ją  bardziej widać było by ok .Powiedz mi jak możesz co robię żle?Gdy bedzie więcej pobrań wtedy będzie bardziej widoczna już po wpisaniu jednej frazy nazwy?
komentarz 4 kwietnia 2019 przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
no tak mi sie wydaje... powinno to dzialac podobnie jak z stronami im wiecej wejsc tym wyzej w wynikach wyszukiwania... nie ma raczej innej opcji jak zwiekszenie aktywnosci w aplikacji czyli wejscia pobrania komentarze itp... musisz ja jakos sam rozreklamowac.. nie musisz placic za reklame probuj na roznych forach dawaj linki itp sa rozne grupy na fb itd ewentualnie mozesz poszukac jakiejs taniej reklamy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 830 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2021 w Offtop przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 210 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...