• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kompilator C++ bardzo wolno się ładuje

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
448 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Teslum_369 Gaduła (4,190 p.)
otwarte ponownie 1 kwietnia 2019 przez Teslum_369
Witam,

Chciałbym zapytać, dlaczego na niemal każdym środowisku kiedy próbuję wyświetlić zwykłe Hello World czas na pokazanie się napisów w konsoli trwa bardzo długo? Nie mam "niezadbanego komputera" i dziwię się, czemu tak wolno się wszystko ładuje. Kilka dni temu wszystko było w porządku a od wczoraj coś nawala.

(Jeśli to w czymś pomoże to posiadam Win 10 64bit)
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Chodzi Ci o to, że jak program uruchamiasz pierwszy raz, to się ładuje parę sekund, ale za każdym kolejnym już wszystko na faście?
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Teslum_369 Gaduła (4,190 p.)
Za każdym razem kiedy na nowo odpalam program to muszę czekać od 5-10 sekund
2
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Też coś takiego mam, podbijam się.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2019 przez jankowa1ski Gaduła (3,560 p.)
Nie wiem czy to jest powodem ale miałem kiedyś taką sytuację że gdy uruchamiałem program konsolkowy to antywirus mi go po kilku sekundach zamykał i odpalał jeszcze raz. Moze o to chodzi? jesli masz antywirusa (ja wtedy mialem Avasta albo AVG) to sprobuj wylaczyc na chwile i zobacz czy to cos zmieni.
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Teslum_369 Gaduła (4,190 p.)
Pomogło, tylko co z bezpieczeństwem?
1
komentarz 1 kwietnia 2019 przez jankowa1ski Gaduła (3,560 p.)
XD po pierwsze zdania na temat antywirusów są podzielone, ale juz abstrahując od tego to możesz albo dodac to do wyjatkow w twoim antywirusie (nie wiem jak to zrobic ale raczej nie bedzie to trudne)

Wgl to polecam antywirusy takie jak np bitdefender  (zakladam ze masz avasta albo avg wlasnie) ktore nie przeszkadzaja w korzystaniu z komputera ciaglymi komunikatami itp. a są chyba rownie dobre co ww. (jesli mowimy o darmowych wersjach)
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Teslum_369 Gaduła (4,190 p.)
Dziena! Łap naj :)
komentarz 1 kwietnia 2019 przez jankowa1ski Gaduła (3,560 p.)
dzieki
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Można też iść na Linuxa i nie potrzebować antywirusa ;)
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Teslum_369 Gaduła (4,190 p.)
Koledzy, tak trochę to problem wrócił xD. Anulowalem "naj", żeby nie mylić innych. Jeśli problem będzie rozwiązany jakoś w tych komentarzach to dam jeszcze raz.
komentarz 1 października 2022 przez kotlet1c Nowicjusz (140 p.)

@Secrus, Jezu takk zgadzam się

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 560 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2017 w PHP przez Rafik Obywatel (1,870 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 757 wizyt
+2 głosów
4 odpowiedzi 652 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...