• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dotyk w iPhonie 5c

Object Storage Arubacloud
0 głosów
212 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2019 w Urządzenia mobilne przez Arus3k Nowicjusz (140 p.)
Witam!

W moim iPhone 5c pojawił sie pewien problem, mianowicie telefon "wariuje" czyli klika samoistnie przyciski, podczas pisania potrafi powtorzyc kilkakrotnie wcisnieta litere, badz wogole jej nie pisze. Czasem, kiedy kilkakrotnie klikne przycisk uspienia to telefon przestaje na chwile "wariowac", lecz pozniej wszystko zaczyna sie od nowa. Nie wiem w czym lezy problem, dodam ze mam wgranego jailbreak'a helix 32 bit. W telefonie był wymieniany wyświetlacz, obecny wyswietlacz to nie jest zaden zamiennik, tylko oryginalny od Apple. Posiadam tez oryginalna ladowarke, wiec nie wiem w czym tkwi problem. Licze na szybka odpowiedz.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 marca 2019 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Możesz mieć spuchnięty akumulator który wypycha delikatnie wyświetlacz i dlatego wariuje. Dziewczyna ma taki telefon i w jej telefonie był taki właśnie problem. Wymieniła wyświetlacz ale po 2-3 tygodniach znów zaczął wariować i jak się później okazało problem był w baterii. Po wymianie baterii wyświetlacz działał już właściwie ale gośc który to robił wspominał że jeśli czeka się z tym zbyt długo nowy wyświetlacz będzie uszkodzony.
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Arus3k Nowicjusz (140 p.)
Możliwe, aczkolwiek mało prawdopodobne bo podczas wymiany wyswietlacza miałem wymieniana również baterie, chyba ze to problem z ładowarka. Dodam ze ekran w pewnym miejscu da się trochę wgnieść do środka.
komentarz 1 kwietnia 2019 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
W salonie jakimś to było robione czy sam to robiłeś?
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Arus3k Nowicjusz (140 p.)
W salonie
komentarz 1 kwietnia 2019 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
No to zareklamuj wyświetlacz samą usługę, oddałeś telefon do naprawy i oddali Ci go z taką samą wadą więc nie wykonali tego za co wzięli pieniądze.
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Arus3k Nowicjusz (140 p.)
Tutaj mamy pewien problem, ponieważ w naprawie wyświetlacza chodziło tylko o jego wymianę ponieważ odpadał od ekranu, po drugie zapomniałem napisać ze telefon już przed naprawa zachowywał się w podobny sposób, wiec reklamacja nie możliwa niestety...
komentarz 1 kwietnia 2019 przez Arus3k Nowicjusz (140 p.)
Przywróciłem go do ustawień fabrycznych z nadzieja ze cos to zmieni, faktycznie telefon mniej "wariuje", aczkolwiek to mało zmienia. Sprawdziłem czujnik wilgoci i wydaje mi się ze telefon jest zawilgocony w środku. Czy może to być przyczyna takiego zachowania telefonu?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 110 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2020 w Urządzenia mobilne przez eMe Początkujący (340 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 46 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2023 w Urządzenia mobilne przez Adrianna.T Nowicjusz (160 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...