• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

tworzenie stron www

Object Storage Arubacloud
0 głosów
289 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2019 w HTML i CSS przez Moziu Początkujący (390 p.)
Cześć,chciałbym zrobić kurs programowania na tworzenie stron www,co do samej mozliwosci nauki lepszy byłby bootcamp czy nauka online w domu? Prosiłbym o uzasadnienie w odpowiedzi

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 31 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Chcesz zrobić kurs dla innych czy sam chcesz się nauczyć ?  Jedno i drugie dobre :P
komentarz 4 kwietnia 2019 przez niezalogowany

MiszczuBD - ktoś kto będzie chciał się nauczyć to nauczy się podstaw z neta. 

Racja, jego pieniądze, wyda na co chce, ja tylko sugeruję mój punkt widzenia, nikomu nie każę się z nim zdadzać. 

Twierdzisz że na bootcampie nie musisz być pracowitą osobą która dąży do celu ? 

Przecież napisałem, że to zależy od indywidualnych predyspozycji osoby i nie generalizuje ;) Ale być wytrwałym przez 2 miesiące to jedno, a następnie (po bootcampie) się nie poddać i iść w temat głębiej - to inna kwestia.

czy pojedzie na bootcamp gdzie może nawet poznać wspólnika do jakiegoś wielkiego projektu ?

Hehe, ok, szansa to... 0,00001% ? ;) tak, warto wydać 10 000 zł, a nuż kogoś się spotka.

Poza tym masz 13 lat, więc sory, ale nie będę dalej wdawał się z Tobą w dyskusję na ten temat.

komentarz 4 kwietnia 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Szufladkowanie osób po wieku... To że mam 13 lat o niczym nie świadczy. Są osoby młodsze od ciebie i mnie, ale mogą np mieć wyższy iloraz inteligencji. Zaraz powiesz tu o jakimś doświadczeniu... Widzisz... Ja mam 13 lat a znam się na majsterkowaniu, elektryce, elektrotechnice, programowaniu, projektowaniu, składaniu pc i wiele wiele więcej. Osoby które wykluczają innych z powodu wieku lub "doświadczenia" są gburami którzy myślą że jak więcej pracowali w danym zawodzie lub są starsi i po studiach to że są bogami a inni nawet podjazdu nie mają. Osoby na moim roczniku nie wiedzą nic z żadnego tematu jakiego podałem. (W sumie to wiele osób nie umie tyle) Można być młodym wiekowo, ale starszym mentalnie. To tak jakbyś uznał że każdy 13 latek musi zachowywać się jak dziecko z przedszkola i nic nie umieć... Zaraz tam napiszesz że o majsterkowaniu co ja tam wiem... Zbudowałem sam dom na drzewie, wyremontowałem silnik swojego skutera i wiele więcej. Tak samo jakbyś powiedział że mieszkam w wawie to nie mam wiedzy praktycznej, zdziwię Cię, ponieważ umiem sam orać ciągnikiem w polu.

PS od 29 marca mam 14 ;) i sorrki za błędy, ale piszę z tel bez autokorekty.
komentarz 4 kwietnia 2019 przez niezalogowany
mniemanie o sobie też masz wysokie ;)

Z mojej strony szczerze życzę Ci samych sukcesów w życiu.
komentarz 4 kwietnia 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Nie, nie mam "wysokiego mniemania". Wszystkie osoby w mojej szkole nie umieją nic z tego... Są albo dziecinne, albo nie miały nigdy z tym styczności. Te rzeczy to poprostu moje hobby. Nie lubie jak ktoś ocenia po wieku... Ale spiny też nie chce. Dzięki i nawzajem
komentarz 8 kwietnia 2019 przez Moziu Początkujący (390 p.)

@ViruS, wiem ze głównie trzeba szlifować umiejętności samemu w domu,bowiem to taki rodzaj pracy który ciągle się rozwija,ale nie mozesz mówić ze papierek bedzie dla podtarcia bo to równie dobrze mozna porównać osobę po szkole programowania do osoby która odbyła kurs filozoficzny,no i druga kwestia jest taka że do samego CV przydaję się taki papierek,mnie nie chodzi by być od razu senior developerem,nie nie,ja jestem świadomy tego że każdy awans czy tez tytuł to efekty cięzkiej pracy a nie siadanie na laurach bo umiem już napisać jakiś kod,najbardziej zalezy mi na miejscu do tzw. ''wybicia się'' punktu startowego swojej przygody z programowaniem,koniec końców trzeba od czegoś zacząć,ja sobie upatrzyłem bootcamp ALX,niby oferują też rozmowy z pracodawcami po ukonczeniu szkoleń ale sceptycznie podchodzę do takich ''obiecanek''

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2020 w HTML i CSS przez Bartech Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 39 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 219 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...