• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tutoriale CRUD odnośnie Laravel, CodeIgniter oraz Magento

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2019 w PHP przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
Jak w temacie, poszukuje tutoriali odnośnie tych frameworków + magento. Szukałem w google i YT, wszystkie są albo stare albo nie działają. Dodam, że działam na xampp-ie i mam już za sobą przepracowane tutoriale z Cake PHP, chciałbym jednak pouczyć się też i innych. Z góry dziękuję za pomoc :).

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 marca 2019 przez olekjs Gaduła (4,540 p.)

Polecam ten kanał. Od niego zacząłem naukę Laravela.

komentarz 31 marca 2019 przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
O dzięki za odpowiedź. Znam ten kanał, uczyłem się na początku modelu MVC i się zawiodłem :\. Ale dam mu drugą szanse :).
komentarz 31 marca 2019 przez olekjs Gaduła (4,540 p.)
Jak Ci nie odpowiada i nie masz problemu z anglojęzycznymi kursami/poradnikami to ja również laracasts polecam.
1
komentarz 31 marca 2019 przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
Nie mam problemu, może angielski jest u mnie tylko do lekkiej komunikacji, to na tutorialach patrze co gość robi robię z nim. Po kilku projektach technologie nie robią już problemu :). Wziąłem się za tego latracasta i łooooo, na prawdę jest gitarka :).
+1 głos
odpowiedź 31 marca 2019 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Dla larvy to https://laracasts.com/.

CodeIgnitera sobie odpuść. Przestarzały rzęch.

komentarz 31 marca 2019 przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
Ok dziękuję :) Zend też jest bardzo przestarzały a szkoda, bo jest bardzo fajny. Po męczarniach dałem sobie z nim spokój i uczyłem się teraz CakePHP i jest git. Teraz chciałem Laravela się pouczyć i czegoś jeszcze. Chciałbym spytać jakiego frameworka warto się jeszcze pouczyć??
komentarz 31 marca 2019 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Patrząc przez pryzmat rynku i zadowolenia z projektu to w grę wchodzą tylko dwa: Symfony i Larva.

Przez zadowolenie z projektu mam na myśli: Innowacje, technologie, współpracowników, środiwisko, firmę, itp.
komentarz 31 marca 2019 przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
Dziękuję za wszelkie informację. Dziś przerobiłem trochę Laracast-a i jest gitarka, bardzo dobry tutek :). Po Laraca-ście i zrobieniu kilku projektów wezmę się jeszcze za Symfony. A jeżeli chodzi o projekty to chcę zrobić CRUD, CRM, Aplikacja rejestru czasu pracy, Aplikacja księgowa z zarobkami pracowników wyrzucająca wypłaty dla nich, może takiego upośledzonego i bardzo uproszczonego crm-a (ale to nie wiem jeszcze). Czy poleciłbyś jeszcze jakąś zrobić, aby było się czym pochwalić w CV przed pracodawcami??
komentarz 2 czerwca 2020 przez magentodev Nowicjusz (140 p.)

@HaKIM, dzięki stary!

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 319 wizyt
pytanie zadane 26 września 2016 w PHP przez Abel Mądrala (5,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2016 w PHP przez mikra25 Użytkownik (580 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...