• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tutoriale CRUD odnośnie Laravel, CodeIgniter oraz Magento

0 głosów
122 wizyt
pytanie zadane 30 marca w PHP, Symfony, Zend przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
Jak w temacie, poszukuje tutoriali odnośnie tych frameworków + magento. Szukałem w google i YT, wszystkie są albo stare albo nie działają. Dodam, że działam na xampp-ie i mam już za sobą przepracowane tutoriale z Cake PHP, chciałbym jednak pouczyć się też i innych. Z góry dziękuję za pomoc :).

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 marca przez olekjs Gaduła (3,610 p.)

Polecam ten kanał. Od niego zacząłem naukę Laravela.

komentarz 31 marca przez Radosław Foltyński Obywatel (1,180 p.)
O dzięki za odpowiedź. Znam ten kanał, uczyłem się na początku modelu MVC i się zawiodłem :\. Ale dam mu drugą szanse :).
komentarz 31 marca przez olekjs Gaduła (3,610 p.)
Jak Ci nie odpowiada i nie masz problemu z anglojęzycznymi kursami/poradnikami to ja również laracasts polecam.
1
Nie mam problemu, może angielski jest u mnie tylko do lekkiej komunikacji, to na tutorialach patrze co gość robi robię z nim. Po kilku projektach technologie nie robią już problemu :). Wziąłem się za tego latracasta i łooooo, na prawdę jest gitarka :).
+1 głos
odpowiedź 31 marca przez HaKIM Szeryf (83,580 p.)

Dla larvy to https://laracasts.com/.

CodeIgnitera sobie odpuść. Przestarzały rzęch.

Ok dziękuję :) Zend też jest bardzo przestarzały a szkoda, bo jest bardzo fajny. Po męczarniach dałem sobie z nim spokój i uczyłem się teraz CakePHP i jest git. Teraz chciałem Laravela się pouczyć i czegoś jeszcze. Chciałbym spytać jakiego frameworka warto się jeszcze pouczyć??
komentarz 31 marca przez HaKIM Szeryf (83,580 p.)
Patrząc przez pryzmat rynku i zadowolenia z projektu to w grę wchodzą tylko dwa: Symfony i Larva.

Przez zadowolenie z projektu mam na myśli: Innowacje, technologie, współpracowników, środiwisko, firmę, itp.
Dziękuję za wszelkie informację. Dziś przerobiłem trochę Laracast-a i jest gitarka, bardzo dobry tutek :). Po Laraca-ście i zrobieniu kilku projektów wezmę się jeszcze za Symfony. A jeżeli chodzi o projekty to chcę zrobić CRUD, CRM, Aplikacja rejestru czasu pracy, Aplikacja księgowa z zarobkami pracowników wyrzucająca wypłaty dla nich, może takiego upośledzonego i bardzo uproszczonego crm-a (ale to nie wiem jeszcze). Czy poleciłbyś jeszcze jakąś zrobić, aby było się czym pochwalić w CV przed pracodawcami??

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 26 września 2016 w PHP, Symfony, Zend przez Abel Mądrala (5,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2016 w PHP, Symfony, Zend przez mikra25 Użytkownik (580 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

65,805 zapytań

112,454 odpowiedzi

237,603 komentarzy

46,734 pasjonatów

Przeglądających: 235
Pasjonatów: 17 Gości: 218

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...