• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Karta graficzna czytana z wejścia hdmi na płycie głównej.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,332 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Absum Bywalec (2,640 p.)
zamknięte 29 marca 2019 przez Absum
Witam serdecznie posiadam pewien problem którego nie mogłem znaleśč w internecie a mianowicie...

Posiadam płyte główną z zintegrowaną kartą graficzną ale posiada ona wejście Vga,hdmi i inne tam..

Model płyty:GA-MA78LMT-US2H

Posiadam do tego karte graficzną GeForce GTX 1050ti która posiada wejście hdmi

Do tego wszystkiego posiadam monitor który nabyłem przed kartą lecz ten NIE POSIADA wejścia hdmi i teraz kluczowe pytanie.

Czy jest możliwość wyłączenia z poziomu biosu zintegrowanej karty, tak aby móc czytač karte graficzną podłączając przewód od monitora(VGA) pod wejśxie na płycie (VGA)?
komentarz zamknięcia: Inne rozwiązanie

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)

Zrozumiałem to tak:
Kupiłeś kartę graficzną bo korzystałeś z integry i chcesz się przenieść na nią ? a po co mówisz nam o wyjściach hdmi skoro chcesz używać vga ? 
Podepnij kartę, zasilanie, przeprowadź czystą instalację i śmigaj, Komputer sam powinien wykryć układ graficzny dedykowany.
Jaki jest problem ? 
tu masz coś o biosie

komentarz 29 marca 2019 przez Absum Bywalec (2,640 p.)
Źle!

Chce korzystać z karty graficznej przy użyciu portu VGa znajdującego się na płycie a nie na Karcie
komentarz 29 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
to wyjmij kartę i po kłopocie
komentarz 29 marca 2019 przez Absum Bywalec (2,640 p.)
Nie rozumiesz.. Dobra zamykam kupiłem przejściówke

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 458 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 736 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,599 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...