• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana sposobu wyświetlania zdjęć produktów w Prestashop

0 głosów
40 wizyt
pytanie zadane 26 marca w Systemy operacyjne, programy przez daniel1806 Obywatel (1,120 p.)
Witam.

Od razu mówię, że jestem zielony w Prestashop. W sklepie, na którym pracuję jest zainstalowany szablon PRS054 version 1.2.2. Aktualnie zdjęcia są wyświetlane w taki sposób, że gdy najedzie się myszką na miniaturkę, to powstaje efekt lupy i powiększone zdjęcie się przesuwa podczas ruszania myszką. Chciałbym to zmienić tak, żeby nie było tego efektu, a zamiast tego, żeby pojawiało się powiększone zdjęcie (najlepiej w formie slajdera) dopiero po kliknięciu w miniaturkę. Czy można to zrobić przez pulpit administracyjny, czy trzeba grzebać w plikach instalacji na serwerze?

Tak czy inaczej prosiłbym o podpowiedź jak się za to zabrać. Szukałem w sieci ale na razie nic użytecznego nie znalazłem, dlatego pytam. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 67 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Paragon94 Użytkownik (690 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 79 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2016 w PHP, Symfony, Zend przez SyntaxError Pasjonat (17,210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 66 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2018 w Offtop przez piotr4312 Nowicjusz (160 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

65,658 zapytań

112,290 odpowiedzi

236,945 komentarzy

46,649 pasjonatów

Przeglądających: 242
Pasjonatów: 12 Gości: 230

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...