• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt grafiki na samochód?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
155 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2019 w Grafika i multimedia przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
Witam, mam zamiar zrobić sobie projekt graficzny na samochód (Naklejka na całym samochodzie)

I tu moje pytanie:

W jakim rozmiarze mam robić ten projekt? (robiąc np w programie gimp) czy 1080px na np 900px może być? czy po wydrukowaniu tak dużej, naklejki będzie problem z rozdzielczością?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 marca 2019 przez Arkadiusz Fajdek Dyskutant (9,450 p.)
wybrane 26 marca 2019 przez Hardwell
 
Najlepsza
Polecam się zgłośić do konkretnej firmy która zajmuje się oklajaniem aut.
Ewentalnie do firmy która Ci to "wydrukuje" na specjalnym papierze który będziesz mógł nakleić, bo przecież nie będziesz drukować tego na domowej drukarce.

Czy wybierzesz opcję a czy b, dostaniesz konkretną informację na temat tego jak ma być przygotowana grafika.
komentarz 26 marca 2019 przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
jak najbardziej firma będzie to drukowała, chodzi mi o to w jakim formacie mam to zrobić
komentarz 26 marca 2019 przez Arkadiusz Fajdek Dyskutant (9,450 p.)
No właśnie oni Ci to powiedzą :)
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Proponuje dogadać się z firmą która te naklejki ma drukować. Oni ci wszystko powiedzą jaka jest minimalna rozdzielczość by to w miare ok wyglądało.
komentarz 26 marca 2019 przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
znasz jakieś firmy? wiem że google nie

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 3,810 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2017 w Grafika i multimedia przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 83 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2020 w Grafika i multimedia przez atiro01 Bywalec (2,390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 396 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2020 w Grafika i multimedia przez Mac_42 Nowicjusz (150 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...