• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tani laptop poleasingowy do nauki programowania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
527 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez haskii Nowicjusz (170 p.)
Witam, za jakieś 2 tygodnie będę wyjeżdżał za granicę, a miesiąc temu zacząłem się uczyć programowania, także szkoda by było to odpuścić. Pomyślałem o kupnie jakiegoś taniego laptopa poleasingowego, aby po pracy coś porobić na nim związanego z programowaniem, no i jakiś film obejrzeć...

Czy da radę coś takiego znaleźć do 500zł? Tak wiem budżet mały, ale nie chce wydawać fortuny, bo będę z niego korzystał tylko przez jakieś 2-3 miesiące, a później jak wrócę to mam normalnie PC w domu. Ktoś poleci jakieś modele, na których warto się skupić do takiej kwoty? Czy na takim lapku da radę programować bez problemu? (Uczę się JS, html, css)

PS: Może jest ktoś z Lublina i poleciłby jakiś sklep, w którym można coś takiego dorwać.

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 marca 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ja polecę serię ThinkPad od Lenovo. Nie będę chyba wskazywał nic konkretnego, bo chociażby na Allegro znajdziesz pełno różnych modeli i konfiguracji. Sam kupiłem poleasingowego ThinkPada i jestem zadowolony.
komentarz 26 marca 2019 przez haskii Nowicjusz (170 p.)
A mógłbym wiedzieć za jaką kwotę kupiłeś? :)
komentarz 26 marca 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ja kupiłem za 1000 zł bo dołożyłem do dysku SSD i 8GB RAMu, standardowo był za chyba około 800 zł. Ale bez problemu znajdziesz też tańsze, tylko zwróć dokładnie uwagę na stan, żeby nie był jakiś kompletnie zniszczony.
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2019 przez TeslaX93 Gaduła (3,600 p.)
Nie licząc jakichś bardzo zaawansowanych skryptów JS, to każdy laptop obsługujący najnowsze przeglądarki się w sumie nada.
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

15 calowy Lenovo Thinkpad T520

14 calowy Lenovo Thinpad T430 lub Dell Latitude E6430

13 calowy Dell Latitude E6330 

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2019 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)

Cześć, w Lublinie jest sklep poleasingowy Zikom - https://zikom.pl/, kupowałem tam 3 poleasingowe Thinkpady. Mają też bardzo tanie akcesoria. 

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 819 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 222 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 399 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez betman Bywalec (2,630 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...