• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmieniająca się belka z <title>

Object Storage Arubacloud
0 głosów
176 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2019 w JavaScript przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
<!DOCTYPE html>
	<html lang="pl">
		<head>
			
			<script type="text/javascript">
				function sc(name, value, expires, path, domain, secure) {
					var today = new Date();
					today.setTime(today.getTime());
					if (expires) {
						expires = expires * 1000;
					}
					var expires_date = new Date(today.getTime() + (expires));
					var c = name + "=" + escape(value) + ((expires) ? ";expires=" + expires_date.toGMTString() : "") + ((path) ? ";path=" + path : "") + ((domain) ? ";domain=" + domain : "") + ((secure) ? ";secure" : "");
					document.cookie = c;
				}
				sc('js', 0, 24 * 60 * 60, "/");
				var BLUR_TITLE = 'Czekam na powrót na stronę';
			</script>
			<title>To jest strona www</title>
		</head>
<body>
Never mind














</body>
</html>

Dzień dobry, na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/ podpatrzyłem jak dynamicznie zmienia się napis na belce tytułowej, gdy jesteś na stronie www to widać treść title, natomiast gdy wyjdziemy na inną stronę to pojawia się napis, sugerujący powrót na stronę główną, w moim przypadku tym co podałem jest to: Czekam na powrót na stronę. Chciałem zrobić to samo, kod jest jawny bo z tego co widzę jest script, nad sekcją title jest script.
Moje pytanie co ja robię źle, że mi nie wychodzi?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 marca 2019 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
wybrane 26 marca 2019 przez pietia213
 
Najlepsza

Skopiowałeś nie ten kod. Ten kod ustawia po prostu jakieś ciasteczko. Faktyczny kod używałby albo window.focus/window.blur, albo Page Visibility API.

komentarz 26 marca 2019 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Ni w ząb nie mogę tego ruszyć. Na oficjalnej stronie Mozilli, jest opcja z nagraniem, że pauzuje i odtwarza jak jesteś na stronie. Przeszukałem na stronie źródłowej tania książka window.focus/window.blur nic takiego tam nie mogłem znaleźć. Natomiast w tym kodzie co podałem jest ta treść co ma się pojawiać. Nie ma jej w kodzie strony. Tak czy siak dziękuję za odpowiedź.
1
komentarz 26 marca 2019 przez Comandeer Guru (601,110 p.)

Kod jest w https://www.taniaksiazka.pl/min/?g=tk_js&f=System/Files/Tk/Js/Page/Home.js&_=1527059666:

var BLUR_TITLE=BLUR_TITLE||'';$(function(){var pageTitle=$("title").text();if(BLUR_TITLE!==''){$(window).blur(function(){$("title").text(BLUR_TITLE);});$(window).focus(function(){$("title").text(pageTitle);});}

 

komentarz 26 marca 2019 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Jesteś mistrzem kodu dziękuję Ci serdecznie. Zasługujesz na miano arcymistrza kodu!

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 2,427 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2016 w HTML i CSS przez Bisekk22 Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 465 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 110 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2023 w HTML i CSS przez Nitr0Skay Użytkownik (670 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...