• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ultra szybki rozruch ustawiony w Biosie

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,078 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
Witam, ustawiłem w biosie ultraszybki rozruch i podczas uruchamiania nie działa mi klawisz dell potrzebny do wejścia w bios. Przypuszczam że klawiatura na ps2 by pomogła, ale jej niestety nie mam a chciałbym jeszcze wejść do biosu i podkręcić procesor :)

Może jest na to jeszcze inny sposób ?
komentarz 23 marca 2019 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Dość głupie pytanie zadam: próbowałeś jak najszybciej wciskać wielokrotnie klawisz odpowiedzialny za wejście BIOS podczas całego startu komputera?
komentarz 23 marca 2019 przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
Tak, próbowałem ale komputer od razu się uruchamia. Zanim ustawiłem tę opcję to na dell normalnie wchodził

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 marca 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)

Zbootuj do biosu przez Windowsa. Uruchom cmd w trybie admina i wpisz komendę

shutdown /r /fw

Jeżeli masz UEFI, powinno zadziałać :)

0 głosów
odpowiedź 23 marca 2019 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)

Gdyby nie zadziałało to co kolega proponuje możesz zresetować bios: tutaj masz jak to zrobić

komentarz 23 marca 2019 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
Tylko że wiadomo stracisz ustawienia
komentarz 27 marca 2019 przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
Na płycie była zworka do resetowania biosu i w moim przypadku zadziałało to tak że po zresetowaniu pierwszy raz wyświetliło się wszystko a przy kolejnym znowu ultraszybki rozruch, tak że będę chyba musiał jeszcze raz to zrobić i wejść do tego biosu :)
komentarz 27 marca 2019 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
To spróbuj jeszcze raz i daj znać czy działa.
komentarz 28 marca 2019 przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
Jutro spróbuję, bo w tej chwili nie mam do niego  dostępu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 205 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2023 w Sprzęt komputerowy przez BBC500 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 130 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez EdeX Mądrala (5,110 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...