• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony portfolio

–1 głos
256 wizyt
pytanie zadane 22 marca w Nasze projekty przez Dawid_Predecki Obywatel (1,320 p.)

Witam!

Zmieniłem design mojej strony i chciałbym prosić o ocenę. Wiem, że muszę poprawić trochę responsywność, ale może jest coś jeszcze co mogłoby zostać poprawione. Sekcja "O mnie" na pewno nie jest dobrze napisana, dlatego tutaj prosiłbym o rady, jak dobrze przedstawić postać Junior Frontend i Android Developera. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! ;)

LINK DO STRONY

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 marca przez ZlapZabijIZakop Nałogowiec (32,600 p.)
Jeszcze nie pracujesz, a już się przedstawiasz jako Junior Developer?
komentarz 23 marca przez Milesq Pasjonat (18,820 p.)
Pewnie chodzi o umiejętności
komentarz 24 marca przez ZlapZabijIZakop Nałogowiec (32,600 p.)
Tak się nie określa umiejętności, tylko stanowisko.
–1 głos
odpowiedź 22 marca przez Benek Maniak (71,820 p.)

Sekcja "O mnie" na pewno nie jest dobrze napisana, dlatego tutaj prosiłbym o rady, jak dobrze przedstawić postać Junior Frontend i Android Developera.

Dla mnie to ta sekcja jest za długa i nie powinna się pojawić jako pierwsza. Dla klienta to są najmniej istotne informacje. Dla HR też, od tego jest CV.

komentarz 23 marca przez Tomek Sochacki Mędrzec (188,840 p.)

od tego jest CV.

otóż to... ja nie wiem co to się ostatnio porobiło że coraz więcej osób zamiast zrobić normalne CV to wali Ci linka do jakieś stronki.. Także tutaj się zgadzam, strona dla klienta, CV gdybyś szukał pracy dla pracodawcy i nie ma co mieszać tych dwóch rzeczy.

–1 głos
odpowiedź 23 marca przez CyberDevelop Gaduła (4,450 p.)
Mi troszkę kolorystyka nie pasuje a dokładnie niebieskie obramowanie guzików. Zrób jakiś preloader. zmień tło, bo nie pasuje na coś co jest związane z androidem. Jest to tylko moja opinia :)

Podobne pytania

+3 głosów
5 odpowiedzi 452 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez Damian Wiśniewski Początkujący (260 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 196 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 375 wizyt
pytanie zadane 14 marca w Nasze projekty przez MasterOf Nowicjusz (200 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny serwer Discord, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

66,513 zapytań

113,278 odpowiedzi

239,907 komentarzy

46,647 pasjonatów

Przeglądających: 205
Pasjonatów: 19 Gości: 186

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...