• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c z kodem disqus

Object Storage Arubacloud
0 głosów
162 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2019 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

Cześć!

Chciałem dodać do swojej strony disqsa. Zrobiłem konto, dostałem kod oglądnąłem poradnik i.. 

"Nie udało nam się wczytać Disqusa. Jeśli jesteś moderatorem, odwiedź nasz poradnik rozwiązywania problemów."

to pokazało mi się na mojej stronie. Ktoś wie może jak należy poustawiać ten kod od disqusa tek żeby działał bo oglądałem ich poradnik kilka razy i nic sie nie zmienia 

kod:

 

<div id="disqus_thread"></div>
<script>

/**
*  RECOMMENDED CONFIGURATION VARIABLES: EDIT AND UNCOMMENT THE SECTION BELOW TO INSERT DYNAMIC VALUES FROM YOUR PLATFORM OR CMS.
*  LEARN WHY DEFINING THESE VARIABLES IS IMPORTANT: https://disqus.com/admin/universalcode/#configuration-variables*/
/*
var disqus_config = function () {
this.page.url = PAGE_URL;  // Replace PAGE_URL with your page's canonical URL variable
this.page.identifier = PAGE_IDENTIFIER; // Replace PAGE_IDENTIFIER with your page's unique identifier variable
};
*/
(function() { // DON'T EDIT BELOW THIS LINE
var d = document, s = d.createElement('script');
s.src = 'https://technologyweb-pl.disqus.com/embed.js';
s.setAttribute('data-timestamp', +new Date());
(d.head || d.body).appendChild(s);
})();
</script>
<noscript>Please enable JavaScript to view the <a href="https://disqus.com/?ref_noscript">comments powered by Disqus.</a></noscript>
                            

komentarz 22 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

this.page.url = PAGE_URL;  // Replace PAGE_URL with your page's canonical URL variable 
this.page.identifier = PAGE_IDENTIFIER; // Replace PAGE_IDENTIFIER with your page's unique identifier variable 

może pytanie głupie, ale oczywiście wstawileś tu swoje dane tak jak pisze :) ?

komentarz 22 marca 2019 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

.... próbowałem 

ale nie wiem co tam konkretnie trzeba wstawić i gdzie to znaleźć ... :( 

1
komentarz 22 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
no to możliwe, że tu właśnie tkwi problem.. jesli nie wstawiasz tam odpowiednich kodów to powiedz mi tak na logikę skąd disquss ma wiedzieć pod jakie konto się podpiąć? To jest w dokumentacji, nie pamiętam teraz gdzie to dokładnie było, już dawno nie podpinałem disqussa nigdzie ale jest tam gdzieś opcja dodawania nowej strony i wygenerowania tego klucza.
komentarz 23 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

.... próbowałem 

czyli co tam wstawialeś, w senie nie podawaj tu kodu, tylko powiedz gdzie go wygenerowałeś?

ale nie wiem co tam konkretnie trzeba wstawić i gdzie to znaleźć ... :( 

no to kurde, próbowałeś i wstawiałeś kod czy nie? Tak to się nie da do niczego dojść... czyli znaczy, że pewnie nie próbowałeś i nie wstawiałeś żadnego kodu...

Zarejestrowałeś sobie w ogóle swoją aplikację np. na: https://disqus.com/api/ ?

komentarz 23 marca 2019 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Próbowałem to wstawić ale nie wiem czy o to chodziło dlatego spytałem gdzie trzeba to znaleźć.

W pierwszym wstawiłem: technologyweb-pl.disqus.com

A w drugim; disqus... tam dalej są jakieś znaki

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 133 wizyt
pytanie zadane 2 września 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 324 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Pan Marcin Grzęda Użytkownik (670 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...