• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co powiecie na moją stronę?

0 głosów
170 wizyt
pytanie zadane 21 marca w Nasze projekty przez Jan Poręba Nowicjusz (210 p.)
Co myślicie? janporeba.pl
komentarz 21 marca przez pablop76 Szeryf (91,270 p.)
Ile z tego jest Twoje a ile wordpress?
1
komentarz 21 marca przez TON Nowicjusz (190 p.)

słabe w dodatku wszytko worldpres a nie ty sam napisałeś. jak bym był klientem to bym cię nie wybrał :)

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 21 marca przez Secrus Nałogowiec (30,760 p.)

Programowanie w języku HTML

Kłuje w oczy, w HTML nie programujesz ;)

+3 głosów
odpowiedź 21 marca przez Tomek Sochacki Mędrzec (175,420 p.)
grafiki nie oceniam bo nie jestem w tym mocny, ale pierwsze co rzuca mi się w oczy, to brak czytelnej informacji czy ceny jakie podajesz to netto czy brutto. Domyślam się, że netto, bo najczęściej w takich się rozmawia między firmami, ale radziłbym to dopisać, wg mnie to bardzo istotna kwestia.

Druga sprawa to brak danych kontaktowych. Osobiście nigdy nie wybieram firm, które ukrywają przede mną swoje dane, po prostu uważam to za podejrzane i kompletnie bez sensu... Zresztą wiele razy spotykałem osoby podzielające moje zdanie. To Twoja wizytówka, daj numer tel, jakiś adres itp. Jak nie chcesz podawać tel prywatnego to załóż sobie nowy numer, dzisiaj za parenaście zł masz numer w chyba dowolnej sieci...

Wg mnie to dwie najważniejsze kwestie, których mi osobiście bardzo brakuje i bez nich na pewno nie podjąłbym próby kontaktu w celu zlecenia Ci jakichkolwiek usług.

A z takich rzeczy nieco na boku to wg mnie troszkę zbyt mocno się zmykasz typowo na proste stronki... Wyjdź nieco bardziej kompleksowo, dzisiaj np. sporo firm chętnie porozmawia np. o jakieś prostej apce mobilnej, o jakimś prostym CRM do zarządzania swoimi klientami itp. Warto takie rzeczy też wpisać. Oczywiście bez jakiś szczegółów typu "robię a Angular", bo to w wielu sytuacjach klienta nie interesuje, on chce gotowy produkt, np. wizytówkę + jakiś prosty CRM dedykowany pod siebie + jakaś prosta apka mobilna itp.
0 głosów
odpowiedź 21 marca przez Kedholt Początkujący (340 p.)

Całkiem przejrzysta tylko dwie rzeczy bym nieco zmodyfikował: górne menu jak wyjeżdża to zbytnio kontrastuje, a druga rzecz "Tutaj znajdziesz dane kontaktowe" trochę wtapia się w tło.

0 głosów
odpowiedź 21 marca przez Marcins321 Mądrala (5,470 p.)
-http://prntscr.com/n15fwo     usuń border radius

-http://prntscr.com/n15g5q     ten box-shadow koloru fioletowego troszkę nie pasuje do reszty :)

-strona mogła by być asynchroniczna

-kod HTML jest napisany troszkę nieładnie
komentarz 21 marca przez Milesq Stary wyjadacz (14,200 p.)
html nie ładny bo robiony w wordpress

https://www.wappalyzer.com/

^

|

fajna wtyczka do błyskawicznego sprawdzania technologi w których została napisana strona ;)
0 głosów
odpowiedź 21 marca przez AdamSiekierski Mądrala (6,360 p.)
Landing jest nieresponsywny. Upewnij się że dasz mu 100vh. Korzystanie z Themeisle jako własnej strony nie świadczy dobrze o freelancerze. Po kodzie widzę że ukończyłeś kursy M. Z., popisałeś trochę stron i już uważasz się za programistę ;).  Sorry, ale tak nie jest :). Najpierw może jakiś framework, jeżeli bierzesz się głownie za frontend (dajmy na to Vue). Obrazki kłują w oczy, a strona nie jest specjalnie efektowna. Zero portfolio czy przykładowych prac. Google Audits też nie świadczy dobrze o stronie :). Zanim z webdevem do ludzi, jeszcze masz przed sobą dużo, a dużo nauki :). A własną stronę napisz od zera, bynajmniej nie z gotowego theme'u ;)
komentarz 21 marca przez Jan Poręba Nowicjusz (210 p.)
Landing jest responsywny.
1
komentarz 21 marca przez AdamSiekierski Mądrala (6,360 p.)

Nie, nie jest. Na dowolnym monitorze, z jakiego korzystam (uwierz, jest ich kilka), na pierwszym widoku jaki widać po wejściu na stronęWidać obrazek z dołu

Widać obrazek z kolejnej części strony. Laptop powinien być na 100% Viewport Height'u

komentarz 21 marca przez Jan Poręba Nowicjusz (210 p.)

Rzeczywiście. Bo jako tako landing jest responsywnysmiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 172 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w Nasze projekty przez Mr.Kebab Użytkownik (720 p.)
0 głosów
11 odpowiedzi 331 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez baroser13 Użytkownik (750 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

63,241 zapytań

109,485 odpowiedzi

228,714 komentarzy

43,297 pasjonatów

Przeglądających: 325
Pasjonatów: 10 Gości: 315

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...