• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Angular - problemy z node-sass (linux mint)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
99 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Marta Piórkowska Nowicjusz (160 p.)
edycja 20 marca 2019 przez Marta Piórkowska

Witam, mam małe problemy z angularem. Kiedy przy pomocy angualr-cli tworzę nowy projekt, zapisuje się on w folderze z kłódką. Normalnie to nie problem ale jeżeli chcę pracowac na sass'ie muszę z jakiegoś powodu doinstalować node-sass i tutaj pojawiają się schodki.

Doinstalowanie jest niemożliwe kiedy mam tą cholerną kłódkę. Znalazłam rozwiązanie takie by wpisać 

sudo chmod 777 path/to/dir

ale to z jakiegoś powodu zamiast ją usunąć przesuwa ja do wewnątrz katalogu. Po tej operacji muszę zdejmować jeszcze dodatkowo kłódkę z node-moduls, który następnie kasuje i powtarzam instalację npm install.

jest może jakiś prostszy sposób?

komentarz 20 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nie mialem nigdy takich problemów, ale nie lepiej od razu stworzyc przez cli nowy projekt z sass :)?
komentarz 21 marca 2019 przez Marta Piórkowska Nowicjusz (160 p.)
No właśnie rzecz w tym, że zaznaczam, że chcę pracować w sass a on mi z czymś takim wyskakuje :)
komentarz 22 marca 2019 przez Marta Piórkowska Nowicjusz (160 p.)
W sumie już nie ważne. Coś musiałam doinstalować (oczywiście nie wiem co) i już wszystko normalnie działa.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 333 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w JavaScript przez Ziuziek Mądrala (5,140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 746 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,955 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...