• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Latające nagłówki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
145 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2019 w HTML i CSS przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
zmienione kategorie 18 marca 2019 przez ScriptyChris
Cześć ! Mam pewne pytanie i prośbę o pomoc... na swojej stronie mam heder w którym jest zdjęcie o wysokości 1080px oraz 100% szerokości witryny. Chciałbym aby w centralnej części obrazka przeskakiwały nagłówki...tzn nagłówek <h1> a pod nim jedno zdanie, i tak kilka nagłówków. Niestety szukałem już w internecie czegoś na ten temat ale nie wiem zbytnio jak to nazwać.
komentarz 18 marca 2019 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Ten efekt ma być widoczny podczas scrollowania? Możesz poglądowo pokazać jakiś screen/gif z tym efektem?

Obstawiam, że potrzebny Ci position: fixed z CSS:

komentarz 18 marca 2019 przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)

Mam coś takiego:

ZDJĘCIE

No i teraz gdy scrolluję w dół to to logo zostaje w miejscu i pojawia się dalsza część strony. Menu widoczne na górze jest sticky. I chciałbym aby centralnie na środku, tego obrazka przelatywały właśnie takie nagłówki, tylko nie wiem jak to się " fachowo " nazywa :(

O a jak się najedzie na te nagłówki to pojawiają się zazwyczaj takie kropki pod tymi nagłówkami ( widziałem kiedyś coś podobnego na innych stronach ) oraz czasami strzałki po bokach w celu przeskoczenia na inny "nagłówek" bądź może slajd bo ze zdjęć też coś takiego robią.

Tak z lewej do prawej, i żeby to odbywało się tylko i wyłącznie na tle tego obrazka.

komentarz 18 marca 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

Szukaj pod hasłem "carousel" podrzucam przykład: Owl Carousel demo

komentarz 18 marca 2019 przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
o coś takiego mi chodziło ! dzięki bardzo !

Tylko teraz jak dodać to na zdjęcie ?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 630 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 8 września 2016 w HTML i CSS przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2016 w HTML i CSS przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...