• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

programista w roblox

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,313 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez kaktusek Nowicjusz (140 p.)
zmienione kategorie 16 marca 2019 przez draghan
poszukuje programistów do robloxa, chciałbym stworzyć prosty tryb, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać
komentarz 17 marca 2019 przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
Jest przewidywane wynagrodzenie?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)
To nie jest trudne. Jest multum poradników, np. ten: https://gamedevelopment.tutsplus.com/articles/how-to-learn-roblox-and-roblox-studio--gamedev-2304 . A zawsze lepiej napisać coś samemu ;)
komentarz 17 marca 2019 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Polemizowałbym czy zawsze lepiej napisać coś samemu, czasem lepiej oddelegować zadanie komuś innemu a samemu zająć się w tym czym się jest lepszym, jeśli ktoś miałby sieć serwerów to raczej nie starczyłoby czasu żeby się samemu nimi zajmować.
1
komentarz 17 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

A zawsze lepiej napisać coś samemu

gdyby to była prawda, to firmy IT były by samymi firmami jednoosobowymi :)

komentarz 17 marca 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)
No dla projektów prywatnych - czemu nie ;)
1
komentarz 17 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
też bym dyskutowal... już parę razy zdarzyło mi się, jak ktoś ze znajomych czy w rodzinie pytał mnie, czy da się szybko nauczyc robienia stronek aby nie płacić za zrobienie np. jakieś prostej wizytówki itp. Ja się w tego typu rzeczy nie bawię z braku czasu i zawsze odpowiadam krótko - czy ta wiedza, np. 2-3 miesiące nauki będzie Ci potem przydatna? Czy ten czas poświęcony na naukę tworzenia stron aby zaoszczędzić np. 500 czy 1000zł jest tego warty? I nagle okazuje się, że jednak faktycznie, lepiej ten czas poświęcić na pracę w swojej firmie i obsługiwać swoich klientów bo da to w perspektywie np. tych 3 miesięcy znacznie większy zysk niż zaoszczędzenie tego tysiąca na webmastera... nie warto zawsze usilnie być alfą i omegą bo można na tym więcej stracić niż zyskać :)

Tak jest w każdej branży... ja na przykład płytki gresowe w kuchni kładłem sobie sam, bo miałem czas i chciałem tego po prostu spróbować... ale potem w następnych pomieszczeniach po prostu szkoda mi było mojego czasu gdyż porządny fachowiec zrobił to znacznie szybciej i lepiej... Można dyskutować czy warto płacić kilka tys. majstrowi za coś, co mogłem zrobić sam... tylko, że on to zrobił w 3 tygodnie, a ja bym się bujał pewnie kilka miesięcy bo nie mam w tym wprawy, a w tym czasie mogłem skupić się na swojej robocie i po prostu zarobić sobie na tego fachowca... i obie strony są zadowolone. Czasem trzeba patrzeć bardziej kompleksowo :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 391 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2018 w C i C++ przez banbus Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 288 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2021 w Inne języki przez John smithlol Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 410 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2021 w Inne języki przez Szym510 Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...