• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer - stukanie

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
157 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Witam, mam problem otoz chcialem przeczyscic kartę graficzną po zabiegu podpialem ja do komputera I zaczęło się, brak obrazu z karty i coś stuka lekko co kilka sekund w komputerze, myślałem że to karta, ale odlaczylem ja i dalej stuka, karta nie została uszkodzona, jest w 100% sprawna.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 marca 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Jakaś część ruchoma albo wentylator. W zasadzie jedyną częścią ruchomą może być głowica dysku, jesli nie to, to któryś wentylator prawdopodobnie jest zablokowany lub trąca przewód lub jakiś element
komentarz 15 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Przed chwilą komputer przywitał mnie kilkoma szybkimi, głosnymi piknieciami, spanikowalem, co może to oznaczać??
komentarz 15 marca 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
masz wyświetlacz cyfrowy na płycie głównej? prawdopodobnie płyta zgłosi ci na nim numer błędu. nie wiem jak czyściłeś ten komputer, ale wygląda na to że coś zepsułeś
komentarz 15 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Już nie alarmuje, wentylator chodzi normalnie, przedmuchalem kartę graficzną i to tyle z czysczenia
komentarz 15 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Nie mam wyświetlacza
komentarz 15 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Problem zarzegnany, powodem były dyski twarde, podnioslem je piętro wyżej i już działa.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 224 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Michaalos Nowicjusz (120 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 387 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 288 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...