• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z wybraniem szkoły

0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 15 marca w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Pershing Nowicjusz (120 p.)
Witam. Mam problem z wybraniem szkoły Teleinformatycznej lub Informatycznej. Chciałbym być programistą C++ i uczę się już od poradników M.Z i od książek. Ja chciałbym iść do teleinformatycznej wiem że będzie tam dużo telekomunikacji i nie wiem gdzie będzie nauki związanych z programowaniem.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 marca przez profesorek96 Nałogowiec (46,310 p.)
Ja ci mogę powiedzieć tak jak chcesz być programista to i tak musisz uczyć się sam. Każda szkoła może cię jedynie ukierunkować ale to właśnie od ciebie zależy czy będziesz podążał w tym kierunku. W technikum teleinformatycznym nie wiele jest programowania.jednak z drugiej strony masz po skończeniu takiej szkoły oraz samodzielnej nauce programowania mega szerokie spojrzenie na branżę.
0 głosów
odpowiedź 15 marca przez Zayebisty Bywalec (2,450 p.)
Nie patrz na szkole programowania i tak bd musial sam sie uczyc.. idz gdzie chcesz.. wiem ze wszedzie jest inaczej ale ja jestem w technikum informatycznym i u nas nuczyciele maja problemy z binarka..jesli chodzi o technikum to i tak nie licz na programowanie

Podobne pytania

–2 głosów
1 odpowiedź 109 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 88 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 78 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

62,306 zapytań

108,432 odpowiedzi

226,358 komentarzy

35,031 pasjonatów

Przeglądających: 153
Pasjonatów: 1 Gości: 152

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...