• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z wybraniem szkoły

0 głosów
86 wizyt
pytanie zadane 15 marca w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Pershing Nowicjusz (120 p.)
Witam. Mam problem z wybraniem szkoły Teleinformatycznej lub Informatycznej. Chciałbym być programistą C++ i uczę się już od poradników M.Z i od książek. Ja chciałbym iść do teleinformatycznej wiem że będzie tam dużo telekomunikacji i nie wiem gdzie będzie nauki związanych z programowaniem.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 marca przez profesorek96 Maniak (50,720 p.)
Ja ci mogę powiedzieć tak jak chcesz być programista to i tak musisz uczyć się sam. Każda szkoła może cię jedynie ukierunkować ale to właśnie od ciebie zależy czy będziesz podążał w tym kierunku. W technikum teleinformatycznym nie wiele jest programowania.jednak z drugiej strony masz po skończeniu takiej szkoły oraz samodzielnej nauce programowania mega szerokie spojrzenie na branżę.
0 głosów
odpowiedź 15 marca przez Zayebisty Gaduła (3,070 p.)
Nie patrz na szkole programowania i tak bd musial sam sie uczyc.. idz gdzie chcesz.. wiem ze wszedzie jest inaczej ale ja jestem w technikum informatycznym i u nas nuczyciele maja problemy z binarka..jesli chodzi o technikum to i tak nie licz na programowanie

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
–2 głosów
1 odpowiedź 118 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

65,685 zapytań

112,323 odpowiedzi

237,050 komentarzy

46,659 pasjonatów

Przeglądających: 251
Pasjonatów: 17 Gości: 234

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...