• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak złamać hasło ? Kalli linux

–2 głosów
117 wizyt
pytanie zadane 15 marca w Bezpieczeństwo, hacking przez jp2gmd Początkujący (280 p.)
Siemka,

Mam Kali linux na lapku i chciałbym sie troche pobawić w lamanie haseł przez brute force. Z tym że powiedzmy żadna z aplikacji mi nie podchodzi :P   Stworzyłem specjalnie konto na szyfrowanej stronie(https), login sobie zapisałem, zapisałem sobie też że hasło ma 16 znaków zeby było łatwiej i szybciej ale hasło to uderzenie w klawiaturze, niektóre to znaki specjalne niektóre to duze litery i stąd pytanie, jaka aplikacja działa na zasadzie wpisania ilości maksymalnej i minimalnej znaków i wypisała by mi wszystkie możliwości albo odrazu wpisywała by je w formularz na stronie?
komentarz 15 marca przez DragonCoder Pasjonat (19,370 p.)
A policzyles ile jest mozliwych kombinacji w tym hasle? 16 znakow, mozliwosc 26 liter + 10 cyfr + conajmiej 20 znakow...  Nie wydaje mi sie, zeby brute force bylo dobra technika na tak skomplikowane hasla. Zrozumialbym na jakis pin 4 cyforwy, ale tam masz juz 10k kombinacji
komentarz 16 maja przez Paweł Mansfeld Obywatel (1,300 p.)

@jp2gmd, A słyszałeś o takim programie jak Hydra?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 350 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez kptpiotr Początkujący (330 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 114 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez mAKr3D Nowicjusz (120 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 211 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez itcloud Gaduła (3,310 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

64,241 zapytań

110,633 odpowiedzi

231,934 komentarzy

46,992 pasjonatów

Przeglądających: 127
Pasjonatów: 2 Gości: 125

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...