• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

html przeglądarka

0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 15 marca w HTML i CSS przez marada Nowicjusz (120 p.)
Hej ,podczas zapisywania pliku html nie wyskakuje ten sam plik tylko że w przeglądarce ,co może być nie tak ? zapisuje z rozszerzeniem plik,sprawdzałem w ustawieniach w panelu sterowania i nic nie pomogło ,jakieś rady ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 marca przez Tomek Sochacki Mędrzec (183,830 p.)
Zazwyczaj w systemie przeglądarka jest domyślną aplikacją dla plików .html także jest to jak najbardziej normalne zachowanie i nie zmieniałbym go. Otwórz sobie po prostu ten plik z poziomu jakiegoś edytora np. notepad++, NetBeans, Inteli itp.
komentarz 15 marca przez marada Nowicjusz (120 p.)
edycja 15 marca przez marada
Może inaczej tworzę stronkę ,zapisuje z rozszerzeniem html i nie mam pod nią przeglądarki w moim przypadku chroma a takiej samej nazwie aby podejrzeć to co napisałem,wiem można odtworzyć stronę przez notepada++ ale tak nie powinno być.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 49 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca w PHP, Symfony, Zend przez DODO Bywalec (2,960 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 27 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 183 wizyt
pytanie zadane 26 lutego w Bezpieczeństwo, hacking przez luna22 Użytkownik (990 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

64,829 zapytań

111,290 odpowiedzi

234,054 komentarzy

46,702 pasjonatów

Przeglądających: 236
Pasjonatów: 12 Gości: 224

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...