• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

html przeglądarka

0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 15 marca w HTML i CSS przez marada Nowicjusz (120 p.)
Hej ,podczas zapisywania pliku html nie wyskakuje ten sam plik tylko że w przeglądarce ,co może być nie tak ? zapisuje z rozszerzeniem plik,sprawdzałem w ustawieniach w panelu sterowania i nic nie pomogło ,jakieś rady ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 marca przez Tomek Sochacki Mędrzec (183,830 p.)
Zazwyczaj w systemie przeglądarka jest domyślną aplikacją dla plików .html także jest to jak najbardziej normalne zachowanie i nie zmieniałbym go. Otwórz sobie po prostu ten plik z poziomu jakiegoś edytora np. notepad++, NetBeans, Inteli itp.
komentarz 15 marca przez marada Nowicjusz (120 p.)
edycja 15 marca przez marada
Może inaczej tworzę stronkę ,zapisuje z rozszerzeniem html i nie mam pod nią przeglądarki w moim przypadku chroma a takiej samej nazwie aby podejrzeć to co napisałem,wiem można odtworzyć stronę przez notepada++ ale tak nie powinno być.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 49 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca w PHP, Symfony, Zend przez DODO Bywalec (2,960 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 27 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 185 wizyt
pytanie zadane 26 lutego w Bezpieczeństwo, hacking przez luna22 Użytkownik (990 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,868 zapytań

111,330 odpowiedzi

234,216 komentarzy

46,731 pasjonatów

Przeglądających: 186
Pasjonatów: 8 Gości: 178

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...