• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mogę mieć dwa jednakowe systemy obok siebie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
449 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)
Cześć, czy mogę mieć dwa systemy Ubuntu (taka sama wersja) obok siebie na jednym kompie?

Pytam, bo w tej chwili mam Windowsa 10 i Ubuntu obok siebie i mam problem ze sterownikiem do karty graficznej na Ubuntu. Na początku jak włączałem ten system dostawałem czarne okno i musiałem kombinować - logować się przez terminal włączany w trakcie uruchamiania systemu itp. W końcu to napirawiłem tak że teraz działa, ale nie działa w stopniu zadowalającym - w sensie cała grafia śmiga, ale np. nie mogę podpiąć drugiego monitora.
Jako że jestem na studiach i linux jest mi po prostu potrzebny to nie chciałbym ruszać tego co działa, jednak z drugiej strony jest kilka opcji które chciałbym spróbować poprawić.
Czy zatem dwa Ubuntu obok siebie stanowiły by jakiś problem?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2019 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
Nie. Skoro można postawić Linuxa i Windowsa na jednym dysku, to tym bardziej można zestawić dwa Linuxy.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,266 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 151 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 278 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...