• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobry VPN za rozsądną cene

Object Storage Arubacloud
0 głosów
302 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Hej,

poleci ktoś jakieś sprawdzone VPNki w miare szybkie do normalnego użytku internetu , za ROZSĄDNA cene

dziekuje!
komentarz 14 marca 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Jakieś wymagania co do lokalizacji / transferu / ilości przestrzeni dyskowej / mocy maszyny / systemu?
komentarz 14 marca 2019 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Co do lokalizacji nie, bardziej do transferu wiadomo nie chce jakiś mega osiągów sciągać czegos itd, po prostu plynne chodzenie po mstronkach i cena glowniue cena

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2019 przez Nortalf Użytkownik (880 p.)
wybrane 15 marca 2019 przez intoksynator
 
Najlepsza

Przeglądarka Opera ma wbudowanego VPN'a. Za darmo.

Przycisk przy pasku adresu i działa, nie ma ograniczeń...

https://www.opera.com/pl/computer/features/free-vpn

komentarz 14 marca 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Nie zgodzę się to co oferuje Opera to nie żaden VPN a proxxy.
komentarz 15 marca 2019 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)

@Nortalf, Ale pomaga? Bo mowi ze proxy, czyli nie ma adresu jakijś konkretnej lokalizacji ?

 

 

komentarz 15 marca 2019 przez Nortalf Użytkownik (880 p.)



Nie wiem jak bardzo to co oferuje Opera powinno być nazywane VPN'em. Wczoraj czytałem trochę opinii na ten temat, ale chciałbym dowiedzieć się jadnak trochę więcej zanim będę wyrokował. Myślałem, że skoro duża firma informatyczna mówi VPN to można jej wierzyć.


Proxy oczywiście zmienia adres IP i lokalizację. W Operze masz do wyboru trzy kontynenty, nie możesz sobie ustawić konkretnego kraju, żeby obejść blokadę regionalną itp. Zmiana lokalizacji na pewno działa, kiedy mam włączoną funkcję VPN Opery reklamy na YT przed filmami mam w języku rosyjskim :)
https://hide.me/pl/proxy/vpn-vs-proxy 

Nie wiem do czego Ci dokładnie ten VPN. Oczywiste jest, że skoro jest wbudowany w przeglądarkę Opera to to będzie zmieniał tylko to co przechodzi przez Operę, a nie jak jakiś zewnętrzny program cały ruch sieci. 

Jeśli chcesz być nienamierzalny, poczytaj o przeglądarce Tor Browser. To też jest sieć bramek proxy, każda bramka zmienia adres IP na swój, co 10 minut trasa przez bramki się zmienia. te serwery po drodze dodatkowo szyfrują i rozszyfrowują dane. 
Oczywiście VPN jest lepszą opcją, ale te są darmowe.
 

 

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)

Zobacz tutaj -> LINK. Wydaje się być całkiem ok opcją, sam rozważam zakup

komentarz 14 marca 2019 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Ale ja chce VPNa a  nie servera VPS , tylko do połaczen kolego
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2019 przez Krzysztof Trybuś Mądrala (5,280 p.)
NordVPN
komentarz 14 marca 2019 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
noo ten wyglada ciekawie

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,460 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez AgentTecza Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
pytanie zadane 17 października 2019 w Sieci komputerowe, internet przez aleksandraam Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 231 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Daim123 Użytkownik (530 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...