• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z Counter Strike 1.6 w Windows 8.1

Object Storage Arubacloud
0 głosów
396 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Słodka Panda 16 Początkujący (280 p.)
Posiadam od dzisiaj Windowsa 8.1 PRO, chciałem pograć sobie w CS 1.6 ale nie mogę pobrałem wersje dla Windowsa8 i nic wchodzę w ikonę CS i nie działa ładuje ładuje i nic.

Zmieniałem zgodność i tak dalej odpaliło raz grać mogłem normalnie ale jak wyszedłem z gry to już wejść nie mogę.

Pomoże ktoś ? :D Dam plus w góre XD :D
komentarz 14 marca 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
W8 jest 64-bitowy, dlatego masz dostęp do całej pamięci RAM. Siódemka była pewnie 32-bitowa, działająca w trybie PAE, dlatego część przestrzeni adresowej musiała być użyta przez pamięć grafiki.

 

Nie ma to związku z twoim problemem.
komentarz 14 marca 2019 przez Słodka Panda 16 Początkujący (280 p.)
Windowsa 7 miałem 64 BIT ale teraz Minecraft odpaliłem i też wywaliło mi błąd z kartą graficzną.
komentarz 14 marca 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki.
komentarz 14 marca 2019 przez Słodka Panda 16 Początkujący (280 p.)
Mam najnowszy bo pobrałem z oficjalnej strony sterownik i wyskoczyło czy ma zamienić sterownik na starszy
komentarz 14 marca 2019 przez Słodka Panda 16 Początkujący (280 p.)

Screen z menadżeraScreen z menadżera

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez wiktor000 Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 684 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2017 w C i C++ przez Marchewka900 Bywalec (2,970 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,901 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,538 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...