• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak wifi w telefonie.

0 głosów
59 wizyt
pytanie zadane 13 marca w Telefony i tablety przez DexMex0o Początkujący (370 p.)
Witam

Na wstępie mówię, że nie specjalnie wiedziałem gdzie ten temat zamieścić, więc jeśli kategoria jest zła to z góry przepraszam.

Przechodząc do problemu... Mam telefon LG K8 Dual ( 2017r. ) i od wczorajszej nocy nie działa mi na nim wifi. Jest niby napisane, że telefon się połączył, ikonka też się normalnie pojawia na tym małym pasku u góry ekranu, ale pomimo tego, nie działa nic co wymaga do działania internetu ( żadna gra się nie może załadować, apki z memami też i nie idzie nawet odpalić nic w googlach. Jedyne co działa to powiadomienia, bo te ciągle przychodzą ..

Router w domu jest sprawny bo każde inne urządzenie, które się z tym wifi łączy, działa bez zarzutu ( np. telefon brata ( Huawei P9 Lite ).
komentarz 15 marca przez MsMaciek123 Pasjonat (17,810 p.)
Root był? Może jest?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 marca przez Pankracor Użytkownik (700 p.)
Włącz i wyłącz a jeśli to nie pomoże lub już to robiłeś przywróć ustawienia fabryczne.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 106 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 102 wizyt
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

65,788 zapytań

112,438 odpowiedzi

237,541 komentarzy

46,728 pasjonatów

Przeglądających: 206
Pasjonatów: 5 Gości: 201

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...