• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zarobki juniora?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
402 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2019 w Python przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
edycja 9 marca 2019 przez Eliro
Cześć,

Jako iż za niedługo zbliża się matura, przymierzam się powoli do szukania pracy jako programista Pythona Django. Moje umiejętności nie są jakieś zbyt wielkie - znam podstawy Django, potrafię stworzyć prostego bloga. W związku z tym celuję bardziej w staż bądź posadę juniora. Zresztą, moje marne umiejętności możecie zobaczyć na moim koncie github. https://github.com/incybro  (MyShop nie jest ukończonym projekcikiem).

W HTML5 oraz CSS3 odnajduję się nawet dobrze, jakieś podstawy JS znam. Z bazami danych też nie mam problemu. Linuxa też w miarę dobrze znam, więc nie miałbym problemu z pracą na tym systemie.

W związku z tym na jakie ewentualnie zarobki mógłbym liczyć jako junior bądź stażysta? Chodzi właśnie o to co mam powiedzieć, gdy mnie pracodawca na rozmowie zapyta o to, ile chciałbym zarabiać :D

Pracę chciałbym połączyć ze studiami zaocznymi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 marca 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
wybrane 9 marca 2019 przez Eliro
 
Najlepsza
Zarobki są zależne od miasta, firmy, zakresu obowiązków i umiejętności. W jednym miejscu dostaniesz 3k w rękę, a możesz znaleźć perełkę za 5k, ale z większym zakresem obowiązków. Porównaj oferty ze swoimi umiejętnościami, jak ogarniasz wszystko czego wymagają, możesz celować w 70-80% (luźny szacunek) maksymalnej kwoty z ogłoszenia. Ogarniasz wszystko razem z "nice-to-have"? Górna belka. Trochę mniej niż wymagają, albo nie wszystko? Bliżej dolnej belki.

PS Poza tym co wymieniłeś, warto znać jeszcze Django REST Framework, przynajmniej podstawy Flaska, Gita na przyzwoitym poziomie i SQLa.
komentarz 9 marca 2019 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
A gdzie radziłbyś szukać takiej pracy? W ogłoszeniach wymagają przeważnie roku albo dwóch doświadczenia, mało jest ogłoszeń dla juniorów/stażystów.
1
komentarz 9 marca 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Jeśli coś już umiesz, wyślij nawet jeśli wymagają doświadczenia, może jak się dobrze zaprezentujesz to wezmą cię bez tego. Ogólnie przygotuj się, że to może trochę potrwać i nie koniecznie od razu znajdziesz pracę
komentarz 9 marca 2019 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Obawiam się niestety, że moja wiedza jest zbyt mała na takie coś :/
0 głosów
odpowiedź 9 marca 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Tak naprawdę to wszystko zależy od twoich umiejętności i dobrego zaprezentowania. Grunt to dobrze się sprzedać ;) na twoim miejscu celował bym w kwotę od 3k do 4k netto( do ręki) w rozumieniu pełnego etatu.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 108 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2023 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 326 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2019 w PHP przez jakubmark Początkujący (370 p.)
–1 głos
3 odpowiedzi 1,237 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2018 w PHP przez Ziito Obywatel (1,110 p.)

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,627 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...