• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zrobiłem Stronę, ładna? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
223 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2019 w Nasze projekty przez Coding Studio Nowicjusz (150 p.)

Przepraszam Za Wszystkie błędy

Ale Ta Strona Jest Jak Na Coding Studio Skomplikowana :P

 

 http://coding-studio.cba.pl

Możliwe odpowiedzi:
Fajna (0 głosów)
OK (0 głosów)
Słaba (2 głosów, 20%)
Usuń To! (8 głosów, 80%)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
wybrane 9 marca 2019 przez Coding Studio
 
Najlepsza
Czy tylko ja mam za dużą rozdziałkę ?
BŁĘDY:
-Słabe wykonanie
-brak responsywności
-brak favicona
-Bagujące się animacje wybierania języków
-Przy wykonywaniu się animacji na navigacji napis się rozmazuje - jest to brzydkie
-Grafika z internetu
PLUSY
-Starałeś się
XD
komentarz 9 marca 2019 przez Coding Studio Nowicjusz (150 p.)
Dzięki za Odpowiedź

Zastosuje się do błędów :D
komentarz 9 marca 2019 przez Coding Studio Nowicjusz (150 p.)
Właśnie Wołam Ekipę Na Nowy Projekt :D
0 głosów
odpowiedź 9 marca 2019 przez Bartłomiej Bolesta Obywatel (1,630 p.)
To nie strona. Tylko jedna prosta zakładka. Skomplikowania to tam raczej nie ma żadnego. Po prostu Tobie jako nowej osobie w programowaniu tak się wydaje. Ucz się dalej. Kiedyś wrócisz do tego i zobaczysz jak było.

Co do samej strony.
Tło jak z internetu lat 90. Psuje odbiór, psuje estetykę. W dodatku słabej jakości, widać, że na siłę powiększone.
Napisy w menu są nierówne w pionie co kłuje. W dodatku kolor podświetlenia nie pasuje, ale to najmniejszy problem. Gorzej, że powiększasz ten kolor, który na starcie jest mniejszy niż menu, a po powiększeniu w ogóle od góry wychodzi z niego. Jeśli chcesz powiększać to tylko napis. Przy najechaniu blisko pozycji w menu to w ogóle ona się niemal całkiem rozmywa, po co?

To tak w kwestiach wizualnych. Kodu nie patrzyłem.
komentarz 9 marca 2019 przez Coding Studio Nowicjusz (150 p.)
Dzięki za Odpowiedź

Zastosuje się do błędów :D

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 329 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 227 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 288 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...