• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna - instalacja

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
288 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Witam, kupiłem kartę graficzną Geforce gt 710 2gb i nie wiem jak ja zainstalować, podłączyłem ja do komputera I obraz zmienił rozdzielczość na bardzo mała 800x600 około i ma mało żywe kolory, w zestawie jest też płytka, bardzo proszę o pomoc.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
wybrane 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI
 
Najlepsza
za ile kupiłeś ? Bo mam taką samą na sprzedaż :P pobierz sterowniki ze strony. odinstalowałeś stare sterowniki ? zmieniłeś ustawienia ekranu ?
1. włóż płytę do napędu
2. instalacja zaawansowana
3.przeprowadź czystą instalacje (zaznacz)
4. dostosuj ekran klikając prawy przycisk myszy > rozdzielczość ekranu
5. Pobaw się oprogramowaniem NVIDI pasek zadań NVIDIA i personalizujesz :)
komentarz 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Na licytacji za 150zł właśnie odinstalowuje stare sterowniki, polecisz jakiś program do tego?

Najpi3rw włożyć kartę nową i potem płytę czy najpierw płytę, coś zainstalować i dopiero kartę???
komentarz 8 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
byla jaka karta... program ten z płyty
komentarz 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Zainstalowałem już programem

Sterowniki zainsstalowalem poprzez menedżer urządzeń i pozwoliłem windowsowi samemu je zainstalować, wszystko już będzie działać jak e menedżer urządzeń widać odpowiednią kartę?
komentarz 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Rozdzielczość jest już prawidłowa
komentarz 8 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
to powinno działać :) miałeś sterowniki od starej karty i się gryzły
komentarz 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Uff dzięki Ci bardzo, jakby działy się jakieś problemy to napisze pv:)
komentarz 8 marca 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
okej. Można najlepszą odpowiedź i upvote poprosić ?
komentarz 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Jasne:)!
0 głosów
odpowiedź 8 marca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Edit chyba coś zrąbalem bo znowu nie chce działać w ogóle:(((

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez roksek Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 166 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 118 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez damian23415 Użytkownik (890 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...