• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Style CSS - justowanie tekstu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
343 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez pawelw Nowicjusz (150 p.)
Cześć, szukam pomocy w drobnej edycji wyglądu strony. Na stronie selekt.online chciałbym, aby kategorie umieszczone w menu głównym (zielona belka) były rozciągnięte (wyjustowane) równomiernie do krawędzi slidera poniżej.

Obsługa techniczna sklepu na moje pytanie odpisała "Może Pan zmodyfikować wygląd menu we własnym zakresie, z użyciem styli użytkownika (wymagana znajomość HTML/CSS) w Panelu Administracyjnym: Treści -> Style." - jednak ja zupełnie nie wiem od czego zacząć. Poproszę o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 marca 2019 przez kalczur Gaduła (4,320 p.)
wybrane 5 marca 2019 przez pawelw
 
Najlepsza

Najłatwiej będzie pobrać dodatek "Stylish", chyba, że korzystasz z opery to "Stylus" i tam możesz dodawać własne style do konkretnej strony.
W tym wypadku to będzie wyglądało tak:
 

#menuTop .nav li a, #menuTop .nav li a:visited {

     width: 196px;

     text-align: center;

}

 

Jeśli nie zadziała do dodaj deklaracje !important
więc:

     width: 196px !important;

     text-align: center !important;

 

Efekt wygląda tak:  imgur.com/10IcpIE

1
komentarz 5 marca 2019 przez pablop76 VIP (123,160 p.)
Przecież to ustawi style tylko dla tego użytkownika na tej konkretnej przeglądarce, na tym konkretnym urządzeniu.
komentarz 5 marca 2019 przez pawelw Nowicjusz (150 p.)

Wprowadzenie tego kodu do panelu administracyjnego strony sklepu, w sekcji "Style" pozwoliło uzyskać pożądany efekt. Wielkie dzięki dla kalczur !

komentarz 5 marca 2019 przez kalczur Gaduła (4,320 p.)

@pablop76 

Mój błąd, myślałem, że to to chodzi. Nie doczytałem do końca.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2020 w HTML i CSS przez Dylekter Użytkownik (670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 576 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w HTML i CSS przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 167 wizyt

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...