• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

GIT - problem z git push

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,469 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2019 w Inne języki przez Luckyluck87 Użytkownik (660 p.)
Witam, mam pewien problem. Jak zwykle przesyłałem zatwierdzone zmiany z repozytorium lokalnego do rep zdalnego ale... coś poszło nie tak i nie udało się "zpushować" nic do repo i za każdym razem kiedy próbuje zrobić "git push" to wyskakuje mi taki komunikat:

"error: failed to push some refs to 'https://github.com/moja_nazwa_uzytkownika_git.git'
hint: Updates were rejected because the remote contains work that you do
hint: not have locally. This is usually caused by another repository pushing
hint: to the same ref. You may want to first integrate the remote changes
hint: (e.g., 'git pull ...') before pushing again.
hint: See the 'Note about fast-forwards' in 'git push --help' for details."

Dopiero uczę się gita i nie wiem jak to rozwiązać a bardzo pilnie potrzebuje przesłać zmiany do zdalnego repozytorium, także będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 4 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 4 marca 2019 przez Arkadiusz Waluk
 
Najlepsza
a próbowałeś zrobić to co masz wprost napisane w komunikacie, czyli git pull aby pobrać aktualną zawartość repo?
komentarz 4 marca 2019 przez Luckyluck87 Użytkownik (660 p.)
no właśnie próbowałem git pull i "comand not faund" może to trzeba z użyciem git pull ale czegoś jeszcze brakuje ?
komentarz 4 marca 2019 przez Luckyluck87 Użytkownik (660 p.)
Dziwne , zamknąłem i otworzyłem ponownie wiersz poleceń i zrobiłem git pull i tym razem coś się rusza... :)
komentarz 4 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
spróbuj git pull origin o ile taką nazwę dałeś w remote
komentarz 4 marca 2019 przez Luckyluck87 Użytkownik (660 p.)
Już udało się , zrobiłem git pull a następnie samo git push i udał się :) Dzięki za pomoc, pozdrawiam
komentarz 4 marca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
spoko,  a tak na marginesie to zawsze spróbuj dokładniej poczytać komunikaty, bo git akurat często dość ładnie podpowiada co jest źle, np. potrafi podpowiedzieć poprawne polecenia jak zrobiłeś jakąś literówkę itp. Różnie to bywa z komunikatami konsolowymi, ale akurat do gita nie mogę mieć zastrzeżeń :)
komentarz 5 marca 2019 przez Luckyluck87 Użytkownik (660 p.)
Jasne dzięki :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,941 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 282 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2020 w Inne języki przez primole Obywatel (1,130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2018 w Inne języki przez Łukasz Kosicki Początkujący (270 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...