• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Forum MyBB, email trafia do spamu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
207 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Goraj Nowicjusz (170 p.)
Witam, posiadam forum na silniku MyBB, postawione na VPS, jednak wszystkie emaile z forum (czy to ogłoszenia czy wiadomość o weryfikację konta) trafiają do SPAM'u, co jest dla mnie nie małym problemem.

Zarówno domenę jak i adres email posiadam na OVH (VPS w sumie też), więc raczej wszystkie sprawy z DNS powinny być poprawnie zrobione, bo po sprawdzeniu zauważyłem, że DNS'y odpowiadające za adres email z OVH są domyślnie skonfigurowane.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem? Trzymając stronę na hostingu nie miałem takich problemów, jednak skoro potrzebuje VPS'a do innych rzeczy to nie widzę powodu, żeby przepłacać i wykupować dodatkowo hosting skoro mogę na nim trzymać również strony.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 marca 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Może ma to niewiele wspólnego ale w ustawieniach Mybb masz wysyłanie przy pomocy funkcji mail() z PHP czy z pomocą zewnętrznego serwera SMTP?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 247 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 450 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 644 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2020 w Python przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...