• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Cienka granica bankructwa projektu a wlasna dzialanosc

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
172 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
Witam, wiem ze istnieja dwie kwoty wazne dla mnie, wolna od podatku oraz taka graniczna ktora wyznacza ile mozna zarabiać bez dzialalnosci gospodarczej (konstytucja biznesowa)

Mam nowa aplikacje, zalozmy ze zyski z niech wahają sie od 1k do 4k na miesiac i nie wiadomo co bedzie za kilka miesiecy, czy nadal bedzie generowac kwoty i jakie.

Zalozmy ze po przekroczeniu 2k na takie zarobki trzeba posiadac dzialanosc ktora kosztuje znacznie wiecej.

Wiec powinienem zalozyc dzialanosc i wdrozyc aplikacje oraz notowac zyski nie majac pojecia jakie przyniesie czy lepiej wdrozyc i dopiero jak zacznie przekraczac (po przekroczenu) zalozyc owa dzialanosc?

 

Mam z tym ogromny problem i bylbym wdzieczny za rady

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 1 marca 2019 przez MrxCI
 
Najlepsza

zyski z niech wahają sie od 1k do 4k na miesiac

to najlepiej po prostu załóż sobie działalność z tzw. małym ZUSem. Z tego co wiem to teraz jest tak, że przez pierwsze 6 miesięcy w ogóle płacisz tylko nfz więc w ogóle niedużo i w sumie potem i tak na koniec roku możesz większość tego odzyskać.

Często w biznesie jest tak, że początkowo musisz coś włożyć aby czerpać większe zyski, ale mając DG może Ci być łatwiej sprzedawać apkę czy sprzedawać jakieś reklamy w apce itp. (nie wiem co to za apka czy webowa czy jaka więc to tylko luźna propozycja).

A jak nie wypali to po prostu DG zamkniesz i po sprawie.

komentarz 1 marca 2019 przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
Jak zawsze pomoc na miejscu :)

Dziękuje!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 252 wizyt
pytanie zadane 3 maja 2018 w Offtop przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 323 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2019 w PHP przez jakubmark Początkujący (370 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 335 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...