• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak obejrzeć film, który nie jest dostępny w Polsce Netflix.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,414 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2019 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Witam, posiadam konto na Netflixie, wykupione wszystko na legalu. Kolega, który mieszka w Niemczech polecił mi obejrzeć The Founder na Netflixie, jednak w Polsce nie jest dostępny. Próbowałem przez VPN wbudowanego w Operę, jak i przez aplikacje Orbot na androida, jednak nic nie pomogło. Czy ktoś zna sposób, aby obejść zabezpieczenie Netflixa i obejrzeć filmy, które nie są dostepne w polsce?
1
komentarz 28 lutego 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Skoro nie jest dostępny to znaczy że nie masz prawa go oglądać. Pytasz jak piracić?

P.S Szanuj swoją ojczyznę i pisz nazwę z dużej litery.
1
komentarz 28 lutego 2019 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Co proszę? Ma konto kupione, A Pan twierdzi że chce spiracić? Co ma to gdzie kto jest? Jak poleci do Niemiec to już nagle będzie dobry dla niego film, a tak to zły?

Precz z lewactwem.
2
komentarz 28 lutego 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
edycja 28 lutego 2019 przez manjaro
Nie rozumiesz.

Dla każdego kraju są inne filmy w innych cenach. On ma wykupione dla Polski i tylko te może oglądać. Skoro Netflix w ramach jego pakietu nie pozwala mu oglądać innych filmów to znaczy że nie ma do nich praw i jest to już łamaniem umowy czyli piraceniem.  Jak poleci do Niemiec to też nie będzie miał tego filmu dostępnego ponieważ w jego pakiecie który wykupił tego filmu NIE MA.

Tak trudno to pojąć?

Zresztą sam napisał - "obejść zabezpieczenie Netflixa". Czymże jest jeśli nie piraceniem łamanie zabezpieczeń?

Ale zgadzam się z jednym - precz z lewactwem. Aczkolwiek to forum nie jest od głoszenia tego typu haseł.
komentarz 28 lutego 2019 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
To jest powiem Ci ciekawa kwestia. Czy kupując Netflixa, kupujesz dostęp do usługi jako takiej czy pakiet na danym terytorium. Bo jeśli to był by pakiet to nie miał byś dostępu np do filmów w USA po mimo że jesteś obecnie w USA.

Myślę że raczej jest to dostęp do platformy jako takiej, a potem ta platforma rozdziela swoją ofertę na dane terytoria.

Lecz tego nie jestem pewny, myślę że trzeba było by się zagłębić w długą umowę licencji której nikt nigdy nie czyta.
komentarz 1 marca 2019 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
O ile mi wiadomo to nie jest wykupowanie pakietu dla danego kraju, po prostu netflix nie ma licencji do emitowania danego serialu/filmu w danym kraju, i o ile dobrze pamiętam w Portugalii miałem dostępne seriale które w polsce nie są dostępne.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2019 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
wybrane 28 lutego 2019 przez Paweł123
 
Najlepsza
Niektórzy dostswcy mają serwery VPN dostępne specjalnie pod Netflixia. Windscribe ma usługę Windflix odblokowującą Netflixia - jest płatna. Tak samo zadziała VPNNorth, możliwe że Proton też, lecz wszystkie te usługi płatne.

 

Myślę że własnoręcznie postawiony VPN z którego korzysta tylko 1 osoba też by dał radę. Jeśli lubisz się bawić, to ciekawa opcja.

VPN w Operze to tak naprawdę zwykłe proxy, Orobot służy do łączenia z siecią Tor, a ją już chyba banują wszyscy więksi dostawcy, w dużym skrócie tor to też proxy tylko dynamiczne.
komentarz 1 marca 2019 przez bilaw Bywalec (2,890 p.)

Na jutubie facet wspomina o takim rozwiązaniu jak NordVPN

komentarz 1 marca 2019 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
Sorry, miało być właśnie Nord, literowka - przepraszam
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Spróbuj z innymi VPN z internetu na androida, a nie w budowanych z opery.
komentarz 28 lutego 2019 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Polecasz coś?

Czytałem na internecie, że Netflix potrafi zablokować VPN w ciągu 24h.
komentarz 28 lutego 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
A ja czytałem że internet przestanie istnieć :/

@Szycha już dał odpowiedz :')

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,394 wizyt
pytanie zadane 7 września 2021 w Offtop przez WiktroH Mądrala (6,550 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 939 wizyt
pytanie zadane 21 września 2018 w Offtop przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 2,766 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2017 w Offtop przez niezalogowany

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...