• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mając dwa dyski mogę na tym z systemem zainstalować windows10 (zamiast 7) bez formatu dysku na dane?

0 głosów
30 wizyt
pytanie zadane 21 lutego w Systemy operacyjne, programy przez ILikeJava Obywatel (1,230 p.)
Czy mając dwa dyski mogę na tym z systemem zainstalować windows10 (zamiast 7) bez formatu dysku na dane? Win10 będzie go widział i wszytskie programy będą działać? Z góry dzięki.
komentarz 21 lutego przez Criss Mędrzec (171,340 p.)
Wydaje mi się że instalka w10 daje nawet opcje update-u z w7. Tzn. brak konieczności formatowania nawet partycji systemowej, zawartość rejestru windowsowego zostaje itd. Ale nie jestem pewien, musisz się upewnic.
komentarz 23 lutego przez Wojciech Radtke Gaduła (4,360 p.)
Jest tak jak mówisz. Wystarczy włożyć płytę przy włączonym kompie i włączyc autorun lub setup.exe Po instalacji wszystkie programy, profile itp. powinny być w tym samym miejscu (;

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 99 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 6,177 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 136 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

66,324 zapytań

113,061 odpowiedzi

239,218 komentarzy

46,589 pasjonatów

Przeglądających: 255
Pasjonatów: 8 Gości: 247

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...