• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowy zestaw komputerowy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
236 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
Witam chciałbym się zapytać czy na tym zestawie: https://www.x-kom.pl/lista/9wf0f9wks

pojdą takie gry jak np. Apex Legends lub podobne. Chce też podkreślić, że w gry grywam tylko czasami.
komentarz 20 lutego 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Do czego ma byc ten komputer?

EDIT::

Ja rozumiem, ze komputer nie bedzie mial kakarty graficznej?
komentarz 20 lutego 2019 przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
Główne założenia to programowanie i do takich normalnych codziennych rzeczy typu oglądanie filmów, czasem granie w jakieś nie wymagające tytuły typu League of Legend i tak jak w pytaniu.

Myśle, że wystarczy ta zintegrowana?
komentarz 20 lutego 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Patrzac na wymagania LoL'a, to teoretycznie to wystarcza, ale jako ze jest to komputer, to mysle, ze dobrze byloby miec karte. Teoretycznie rzecz mowiac, starczy to do wymienionych rzeczy

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 lutego 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

Apex jak widać z filmu spokojnie jest grywalny https://www.youtube.com/watch?v=_T3EY4ii56s

Zestaw dobrze skomponowany i kompatybilny. Choć moim zdaniem dysk trochę za drogi, w jego cenie jest już PCIe.
ADATA 256GB M.2 PCIe XPG SX8200 Pro (refflink) 

Zawsze w przyszłości możesz dołożyć kartę graficzną.

 

0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
edycja 20 lutego 2019 przez L30nn
Do league of legends bez karty graficznej będzie szło fajnie ale w apex legends lub jakiś bardziej wymagających grach przydała by się karta graficzna 10603gb, 1050ti ewentualnie mocniejsza msi gaming 1060 6gb. Za około 700 zł możesz kupić równie dobra MSI Radeon RX 570 armor 4gb.
komentarz 21 lutego 2019 przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
Właśnie chodzi też o środki które mogę przeznaczyć na kupno ewentualnie w późniejszym czasie bym mógł dokupić kartę?
komentarz 21 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
Z zamontowaniem karty nie ma problemów. Później też można a umiejętności do tego nie potrzeba. Bez karty będzie chodził normalnie ale do gier bardziej wymagających odpada. Ja rok używałem komputera bez karty a potem dopiero kupilem.
komentarz 21 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
Opłaca ci też się dopłacić 40 złoty i mieć ten mocniejszy (600). W razie zakupu mocniejszej karty przyda się zapas mocy.
komentarz 21 lutego 2019 przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
A czy ten nie będzie wystarczający?
komentarz 21 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
Ja mam zasilacz 600 i mi starcza z kartą 1060 6gb OC.

Zależy jaka byś kartę chciał kupić mocniejsza potrzebowała by więcej, słabsza mniej mocy. Przeszukałem trochę internet i więcej osób mówi że 500 wystarczy lekkim zapasem (przy karcie 1060). Myślę że może być 500 jeżeli środki są ograniczone.
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2019 przez Swiru Gaduła (3,780 p.)
Taniej możesz kupić równie dobry, ale 2x większy dysk SSD: https://www.morele.net/iem-2019/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 178 wizyt
–3 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez Darsonn Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,641 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...