• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Niska wydajność w grach

Object Storage Arubacloud
0 głosów
135 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez L30nn Początkujący (340 p.)
edycja 20 lutego 2019 przez L30nn
Cześć,

Mam problem z wydajnością mojego komputera w grach komputerowych. (i5-6500,msi 1060 6gb OC biała, dysk ssd 120, HDD 1tb, płyta główna to Asus b150m-a, ram 8gb dokładnie nie wiem, zasilacz Zalman 600 wat)

Wydajność w grach =

Cs go full HD niskie ustawienia FPS 150-200

League of legends najwyższe ustawienia 150fps

Apex legends najniższe ustawienia spada poniżej 80fps podczas akcji

Mam zainstalowane najnowsze sterowniki.
komentarz 20 lutego 2019 przez Asertywny Mądrala (5,430 p.)
Gdzie jest problem?
komentarz 20 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
Jak oglądałem testy na yt dokładnie tej karty widziałem dużo lepsze wyniki. Czasem jest ścianka ekranu i po sekundzie/2 wszystko zaczyna się ruszać.
komentarz 20 lutego 2019 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
To są gry online testy i wyniki są relatywne.
Przycinki mogą być spowodowane niestabilnym łączem.
Temperatury w normie? Ta płyta nie powinna throttlingować z i5, chyba że w budzie panuje atmosfera piekarnika. Dobra wentylacja?
Jaki monitor? Jeżeli nie jest w stanie wyświetlić więcej niż 60fps to nie katuj podzespołów.
komentarz 20 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
Monitor 75hz. Temperatury w porównaniu z tymi testami co u innych są zbliżone. Co masz na myśli poprzez niestabilne łączę?
komentarz 20 lutego 2019 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Grasz na WiFi czy LAN? Jak gubi pakiety, to obraz przeskakuje. Spróbuj z Vsync, to powinny zniknąć dropy, które tez taki efekt tworzą.
komentarz 20 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
edycja 20 lutego 2019 przez L30nn
Komputer jest podpięty kablem (światłowód) Zobaczę jak będzie z trybem v sync i dam informacje.
komentarz 21 lutego 2019 przez L30nn Początkujący (340 p.)
Sprawdziłem czy w komputerze tracę pakiety. 0% straconych.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 234 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez TulismanoreV Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 198 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2022 w C i C++ przez jagfoljersolen Początkujący (250 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...