• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spring + thymeleaf - problem z importowaniem pliku css

Object Storage Arubacloud
0 głosów
411 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2019 w Java przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)

Witam, pisze sobie swoj projekt jakis juz czas i chcialem w koncu zrobic jakis front do niego i tu pojawia sie problem. Przeszukalem mase tematow w sieci i dalej nie dziala mi importowanie pliku css. Dostaje kod 200 czyli spring security nie blokuje mi go. Jeszcze zastanawia mnie jedno, dlaczego gdy sprawcam F12 w przegladarce, to kod style.css jest taki sam jak html?  Pomoze ktos? Zalaczam link do githuba i screeny.

https://github.com/RobertKrzywina/project

komentarz 19 lutego 2019 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
Dobrze widze ze kozystasz z chroma? Sprobuj moze wyczyscic cache przegladarki. Czasami zaczyta zka wersje css i potem trzyma
komentarz 19 lutego 2019 przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)
1 screen jest z chroma, 2 i 3 z firefox'a
komentarz 19 lutego 2019 przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)
Wyczyscilem cache i nie dziala :(
komentarz 19 lutego 2019 przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)
Zrobilem sobie nowy projekt, dodalem kontroller i spring security i styl dziala ... Nie wiem co moze byc nie tak
komentarz 19 lutego 2019 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
Nie jestem pewny czy to to. Ale szybciej sprawdzisz sam niż ja będe ściągał i konfigurował.
Wyglada na to, że każdy GET jest łapany i zwracany jest indeks.

Wydaje mi się żę problemem jest BaseController:32 GetMapping bez żadnej ścieżki dodaj tam  GetMapping("/") i powinno zadziałać. Może głupio to brzmi ale kiedyś miałem podobny problem
komentarz 19 lutego 2019 przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)
Dziala :) A zadziwiajace jest to, ze gdy dodam w innych widokach ten styl to nie dziala, ale jak dodam w @GetMapping("/") to w innych widokach tez zaczyna dzialac styl. Dzieki wielkie, meczylem sie z tym pol dnia :)
komentarz 19 lutego 2019 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
:) Miłego pisania
komentarz 19 lutego 2019 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Który styl się Tobie nie odpalał i z jakiego pliku html? Ten własny czy bootstrap?
komentarz 19 lutego 2019 przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)
wlasny styl, z kazdego pliku sie nie odpalal bo w kontrolerze mialem zwykle @GetMapping, a powinno byc @GetMapping('/')

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2019 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,394 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2019 w Java przez niezalogowany
0 głosów
3 odpowiedzi 1,154 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2018 w Java przez Tomek Reda Obywatel (1,110 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 372 wizyt

92,555 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,537 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...