• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przyszłe szkoły

Object Storage Arubacloud
–1 głos
280 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez BigMann Nowicjusz (120 p.)
Cześć! Jestem obecnie w 3 gimnazjum i jestem przed wyborem szkoły średniej. Jak już się pewnie domyślacie intensywnie myślę, nad przyszłą szkołą. Czytałem tutaj parę tematów na temat wyboru pomiędzy liceum, a technikum. Czy słyszał ktoś o jakimś dobrym technikum informatycznym w Poznaniu? Ewentualnie okolicach tego miasta. Jestem zainteresowany informatyką i chciałbym coś robić w tym kierunku i douczać się w domu z tej dziedziny, aby być lepszym niż pozostali. Do jakiej innej szkoły jeszcze można iść? Z góry dziękuję za odpowiedzi

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2019 przez gagyn Stary wyjadacz (11,050 p.)

Jeżeli chodzi bardziej o ogół to dzisiaj jest już o tym temat. Poczytaj tamtą dyskusję.

Po tym jak przeczytasz to napisz czy nadal zastanawiasz się nad technikum, czy jednak liceum.

Jeżeli chodzi o Poznań to jest np. technikum komunikacji. Ale z tego co się mniej więcej orientuję to nic specjalnego, pomimo że jest to najlepsze technikum w Wielkopolsce.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 284 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Bing_Chilling Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 171 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...