• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

system32 błąd windows 10 się nie wczytuje

Object Storage Arubacloud
0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Anto25 Początkujący (250 p.)
Cześć,to ja kilka miesięcy temu w systemie zepsuło mi się system 32 nie działa . Nie miałem czasu aby pomajstrować więc go zostawiłem ( plik który nie działał to srttrail.txt coś w tym stylu ( po prostu przy bootowaniu wywala błąd i trzeba się pobawić w naprawianie)( nie mam czasu). Dzisiaj go odpalałem włączał sie bez błedu i daje mi wybór rybu naprawy wszystkie przetestowałem oprócz możliwości wpisywanie komend w console cmd.

ps. kiedy bootuje komputer spamując przyciskami do wejscia do biosu nie reaguje i przenosi mnie do punktu wyjścia.

sorry za błedy ortograficzne .
komentarz 18 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
To w czym właściwie problem?
komentarz 18 lutego 2019 przez Anto25 Początkujący (250 p.)
chodzi oto że nie przenosi mnie do pulpitu z windows tylko do opcji naprawy komutera.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
To go napraw!
komentarz 27 lutego 2019 przez Anto25 Początkujący (250 p.)
właśnie nie wiem jak ?
komentarz 28 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Dawałeś opcje napraw komputer?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 214 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 90 wizyt
pytanie zadane 28 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez x_000 Obywatel (1,460 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...