• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bazy danych, wyświetlanie użytkowników

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
392 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2019 w PHP przez veryape Użytkownik (580 p.)
Mam problem, mianowicie mam tabelę w której są użytkownicy i kapitanowie. Użytkownicy są stworzeni przez kapitanów, mają identyczną nazwę drużyny. Potrzebuję teraz wyświetlić dane w taki sposób abym w oknie po lewej stronie miał wyświetloną listę z nazwami drużyn, a po kliknięciu miałbym po prawej stronie w oknie wyświetlonych zawodników należących do danej drużyny.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2019 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • Wypisz wszystko jednocześnie ale pokazuj tylko skład wybranej drużyny. Dopóki ktoś nie kliknie na inną po lewej to ukrywaj jej skład. Raczej średnie rozwiązanie.
  • Po kliknięciu na drużynę po lewej wysyłaj ajaxem żądanie po jej skład w jsonie i pokazuj go po prawej.
komentarz 18 lutego 2019 przez veryape Użytkownik (580 p.)
Okej,  tylko nie mam pojęcia jak to ztobic,  z Ajaxem miałem tylko trochę doświadczenia,  a z jsonem w ogóle,  teraz tak,  mam pętlę która mi wyświetla zespoły z kapitanem zrobiona,  co zrobić dalej,  i jeszcze przy każdym kapitanie muszę zrobić przycisk z wysłaniem maila z akceptacja lub odrzuceniem,  wiem jak wysłać maila w php ale nie wiem jak pobrać maila w tej pętli od każdego z kapitanów aby ten program, przycisk zrobić

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 464 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w SQL, bazy danych przez Maikel11 Początkujący (470 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 107 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2019 w PHP przez veryape Użytkownik (580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 127 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2019 w SQL, bazy danych przez veryape Użytkownik (580 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...