• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bazy danych, wyświetlanie użytkowników

0 głosów
53 wizyt
pytanie zadane 17 lutego w PHP, Symfony, Zend przez veryape Początkujący (480 p.)
Mam problem, mianowicie mam tabelę w której są użytkownicy i kapitanowie. Użytkownicy są stworzeni przez kapitanów, mają identyczną nazwę drużyny. Potrzebuję teraz wyświetlić dane w taki sposób abym w oknie po lewej stronie miał wyświetloną listę z nazwami drużyn, a po kliknięciu miałbym po prawej stronie w oknie wyświetlonych zawodników należących do danej drużyny.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 lutego przez Ehlert Mędrzec (166,360 p.)

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

• Wypisz wszystko jednocześnie ale pokazuj tylko skład wybranej drużyny. Dopóki ktoś nie kliknie na inną po lewej to ukrywaj jej skład. Raczej średnie rozwiązanie.
  • Po kliknięciu na drużynę po lewej wysyłaj ajaxem żądanie po jej skład w jsonie i pokazuj go po prawej.
komentarz 18 lutego przez veryape Początkujący (480 p.)
Okej,  tylko nie mam pojęcia jak to ztobic,  z Ajaxem miałem tylko trochę doświadczenia,  a z jsonem w ogóle,  teraz tak,  mam pętlę która mi wyświetla zespoły z kapitanem zrobiona,  co zrobić dalej,  i jeszcze przy każdym kapitanie muszę zrobić przycisk z wysłaniem maila z akceptacja lub odrzuceniem,  wiem jak wysłać maila w php ale nie wiem jak pobrać maila w tej pętli od każdego z kapitanów aby ten program, przycisk zrobić

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 61 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w SQL, bazy danych przez Maikel11 Początkujący (450 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 26 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 37 wizyt
pytanie zadane 18 lutego w SQL, bazy danych przez veryape Początkujący (480 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

65,755 zapytań

112,393 odpowiedzi

237,319 komentarzy

46,700 pasjonatów

Przeglądających: 135
Pasjonatów: 0 Gości: 135

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...