• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Proszę o ocenę wyglądu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
379 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2019 w Nasze projekty przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
zamknięte 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys
Proszę o ocenę estetyki i wyglądu strony znajdującej się pod adresem https://igorgawrys.pl
komentarz zamknięcia: Została udzielona mi odpowiedz a także wybrałem najlepszą niestety była ona nie poprawna
1
komentarz 16 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
testowales to na mobileweb? a tak na marginesie to serio, tyle technologii prawie na 100%?
komentarz 16 lutego 2019 przez niezalogowany
php około 5% a symfony około 50% ?
komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Tak strona była testowana na RWD ale występują jeszcze pewne niedoskonałości
komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
PHP 90/98%
1
komentarz 16 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
no to moze popraw rwd i wtedy daj do oceny :)
komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

 Marcins321 Szary kolor to postęp biały to procenty brakujące do 100 % 

3
komentarz 16 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nie idbieraj tego źle, ale gdybys faktycznie tak biegle znał tyle technologii to nie potrzebowalbys żadnego cv i praca sama by Cię szukała :)
komentarz 16 lutego 2019 przez niezalogowany

@Igor Gawrys, chyba coś ci zjechało ;) http://prntscr.com/mm0utw

komentarz 17 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Chyba tak :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 lutego 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
edycja 16 lutego 2019 przez Hiskiel
 
Najlepsza

Hmm..

Pierwsze co się rzuca w oczy:

PROGRAMOWANIEM ZAJMUJĘ SIE OD 4 LAT

JESTEM TWÓRCĄ ZESPOŁU ZWANEGO SOCIAL TEAM

ZESPÓŁ TEN TWORZY TAKIE PROJEKTY JAK SOCIALLER,LOOKYOURFRIEND I MULTINOTIFY

WRAZ Z MOIM PROGRAMISTOM TWORZĘ TAKŻE SPOŁECZOŚĆ PROGRAMISTÓW I

INFORMATYKÓW KTÓRĄ ZRZESZAMY NA NASZYM FORUM

NAZWYJĄCYM SIĘ FORUM.PASJA-PROGRAMISTY.PL POD ADRESEM PASJA-PROGRAMISTY.PL

PUBLIKUJMY TAKŻE KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH PROGRAMISTÓW

PROGRAMISTOM? Myślę, że chciałeś napisać PROGRAMISTĄ

W linijce w której wymieniasz projekty oddziel je spacją, bo to brzydko wygląda. 

"[...] Tworzymy społeczność programistów i informatyków [...] nazywającym się forum.pasja-programisty.pl pod adresem pasja-programisty.pl".. Nazwałeś forum domeną, która nie istnieje, ciekawy zabieg i nie wiem czy celowy, ale na pewno mylący i również nieciekawie wyglądający frown.

 

Kolejną z rzeczy są Twoje skille. Po pierwsze, tabelka jest podzielona na dwie części (ok, może to celowe, więc tak by spoko wyglądało) i wyjeżdża poza ten jaśniejszy szary prostokąt... A z samych skilli wynika, że umiesz bardzo mało, a angulara uczysz się od dziecka, chyba, że tak nisko się cenisz... Inną sprawą jest to, że raczej mało kogo interesuje, że prawie w ogóle nie umiesz, lub też spojrzałeś tylko na kod PHP, Laravela czy też vue. 


Zaraz pod tym jest napis "I WIELE WIECEJ ZOBACZ NA LINKEDIN", trochę się to nie klei.. Jest to dział z technologiami jakie opanowałeś, a tam nagle "ZOBACZ WSZYSTKO INNE O MNIE NA LINKEDIN, KLIKNIJ >TU<, NIE WIEDZIAŁEM GDZIE TO UMIEŚCIĆ TO WALNĄŁEM TU". 

 

A w sekcji kontakt te boxy na imię itd. nie są równo, a tekst w nich za bardzo przylega do ich borderów.

----------------------------

U góry w "menu" masz kilka opcji:

O mnie - gdy w to klikam, to przenosi.. Nigdzie. Zostaję na stronie głównej i nic się nie dzieje. Po co ta opcja?

Technologie - też nigdzie.

Kontakt - jak wyżej.

Blog - nie chce mi się słów marnować, za dużo by tu pisać.

Forum - ciekawe, nie powiem, ale nie mam czasu oceniać.

Portfolio - gdy scrolluje się "za bardzo" do góry, to widać wyłaniający się szary kwadrat + na dole jest scroll bar crying.

Kolejny kontakt - po pierwsze - duplikat, po drugie, tak jak wyżej, szary kwadrat przy "za dużym" scrollnięciu w górę, po trzecie - scroll bar na dole, po czwarte - na serio? "Aby się ze mną skontaktować napisz na oficjalny email: i@igorgawrys.pl". Duży czarny tekst na małym białym kwadracie.. No wrażenia nie robi.

 

Pamiętaj, że to wszystko moja subiektywna opinia, na pierwszy rzut oka niby ok, ale strona trochę pęka.

 

komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Co do tych technologi to w tym mam największe doświadczenie a źle rozumiesz paski postępu szary kolor to procenty to jest 90/98 % te technologie
komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
W tych technologiach pisałem np. https://socialler.pl/

Loginy testowe:

demo@socialler.pl

demoacc
komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

A to zdjęcie tej strony całe api napisane z użyciem technik takich jak Soft Deletes czy też Eager loadingu

komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

A co do Laravela cała strona napisana jest w laravelu 

Pozatym okazało się że nie zaktualizowałem JS w laravelu 

komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Co do domeny która nie istnieje jest wykupiona ale dopiero pracujemy nad forum dopiero mamy wersje prototypową napisaną w API => Laravel,FRONTEND => Vue
komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

A to zdjęcie pasja-programisty.pl subdomena jeszcze nie jest utworzona strona utworzona przez mojego programistę 

komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

Linki nie działały ponieważ zapomniałem zakutalizować js na hostingu smiley

komentarz 16 lutego 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

Co do tych technologi tak miało być 

+1 głos
odpowiedź 16 lutego 2019 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Paski przedstawiające poziom zaawansowania są nieintuicyjne.
O co chodzi z tymi odcieniami szarości w tle?
Dlaczego są tak przypadkowo zmieniane?
Moim zdaniem rozmiar czcionki w menu głównym jest za mały.

To wrażenia po pierwszych sekundach ogladania witryny, więc totalnego laika.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 134 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w PHP przez UczenVadera Początkujący (380 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,528 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w PHP przez Damian Sobieski Początkujący (440 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 667 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2018 w Nasze projekty przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...