• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Do nagrywania na YT lepszy iPhone 5 czy Samsung S6

Object Storage Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2019 w Urządzenia mobilne przez Freesbee Nowicjusz (160 p.)
Witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem kanału na YT.
Dostępny mam tylko iPhone 5 i Samsung Galaxy S6
Którym phonem nagram wideo lepszej jakości?
W jaki sposób domowym sposobem zrobię statyw do któregoś z powyższych?
Czy do któregokolwiek z powyższych warto użyć do nagrywania jakiejś apki innej niż defaultowe?
Z góry dzięki za pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2019 przez zerakot Obywatel (1,870 p.)
Zacznijmy od tego czy jesteś pewien, że YouTube to twoje powołanie? Jeśli tak to Samsung s6, ponieważ ma dużo więcej Mpx, ale jeśli chcesz profesjonalnie nagrywać to polecam zainwestować w jakąś lustrzankę Canona.
komentarz 12 lutego 2019 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
YouTube nie musi być jego powołaniem, aby móc zacząć hobbystycznie nagrywać…
komentarz 12 lutego 2019 przez zerakot Obywatel (1,870 p.)
Ok, ale załóżmy że kupuje telefon za około 500zl(to nie mało) i odechce mu się nagrywać to będzie miał telefon "do niczego", a mógłby sobie za te pieniądze kupić coś nie pod nagrywanie na YT.
komentarz 12 lutego 2019 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

Dostępny mam

komentarz 13 lutego 2019 przez Freesbee Nowicjusz (160 p.)

@zerakot, tak ja napisał m4sk1n mam oba telefony :)

Chodzi mi po głowie pewien pomysł. Od kilku lat pracuję nad poprawą dykcji. Prezencję mam też chyba nie najgorszą. Może kiedyś zainwestuję w lustrzankę Canona, ale dziś chcę zobaczyć czy w ogóle jest zainteresowanie tematami które chcę poruszyć. Mam scenariusz na 5 odcinków 5-7 minut każdy więc szału nie ma :)

Tak czy inaczej dzięki za wskazówki. "Pobawię" się tą S6 :) Muszę też jednak znaleźć jakiś używany statyw na łoeliksie albo alledrogo :)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,106 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez krispello Obywatel (1,440 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 423 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2020 w Urządzenia mobilne przez mtaska5 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 573 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...